Nerezová Oceľ Výfukové De-mačka Rúry na KTM 1290 Super Duke R 2017 2018 2019 2020 1290 SuperDuke R Výfukových Kvapiek Dole Rúry

• Značky: príslušenstvo superduke 1290, masky superduke, zrkadlá 1290 super duke r, 1290 super duke gps, krm 1290 výfuku, ktm super duke1290 nálepky, jeden ktm 1290r, radenie ktm 1290 super duke, ktm výfukových plný duke, skok ktm super duke 1290

--Typ:Výfukové Šál De-mačka Rúry Kvapiek Dole Rúry

--Farba:Ako Na Obrázku Zobrazené

--Materiál:Nehrdzavejúca Oceľ

--100% Zbrusu Nový, Nikdy Namontovaný, Vysokej Kvality.

--Vyrobené z nerezovej ocele pre vynikajúcu odolnosť voči korózii a vylepšený vzhľad.

--Jednoduchá inštalácia,prísť bez návodu

Balík Obsahuje

1x Šál De-mačka Rúry

Namontovanie

Hodí sa Pre KTM 1290 Super Duke R 2017-2020

Vezmite Prosím Na Vedomie,

Je to Sekundárny Výfukových pre Nahradiť staršie.Takže Môže to NIE je 100% Kompatibilný s originálom Výfuku.Je Potrebné Profesionálne Pracovné Znalosti z Výfukového Systému.Ako Znížiť Výfukového Potrubia; Svorka Hadice Spolu;Bodové zvary celého obvodu rúrky;Zvaru Medzery zabrániť úniku od vývoja v budúcnosti.Prosím, vyhľadajte odbornú dokončiť prácu, alebo postupujte podľa pokynov ich.

FAQ:

O Platbu

--Môžete platiť Boleto, Visa, Master Card, QiWi, Western Union, Debetná Karta Maestro ,WebMoney ,Paypal alebo Bankovým Prevodom .Viac splatnosti bude k dispozícii v blízkej budúcnosti.

O čase Doručenia

--Po prijatí vašej objednávky vám zašleme objednávku do 24 hodín. (Okrem sviatkov)

O Shippment

--Používame Skola-trstene.sk Štandardná Doprava, odhadovaný čas doručenia je 15 až 30 dní, ak nechcete dostávať balík do 60 dní, dáme vám vrátenie peňazí alebo odoslať vašu objednávku znova.Vaše peniaze sú v bezpečí.Špeciálne krajinách ako je Brazília, Čile, sme sa zaviazali k dodacia lehota je 15-60 dni.

O Farbách

- Všetky fotografie je zobrazený s reálnymi položky ,tam bude mierne rozdiel v rôznych computerscreen .Pls byť dobre známe .

O Výrobok, Chyby alebo Škody

--Ak sa vám dostane produkt chyby alebo poškodenia, prosím, ihneď nás kontaktujte, my vám rýchlo reagovať a dať vám riešenie, môžete sa dostať náhradu alebo výmenu služieb.

O Spätnú Väzbu

--Budeme vám veľmi ocenili, ak môžete zdieľať nám svoj päť hviezdičkový s nami ,vaša spokojnosť andpositive spätnej väzby, bude pre nás veľmi dôležité .

Ak máte akékoľvek problémy s našimi položky a služby ,pls, neváhajte a dajte nám vedieť pred leavingany negatívnu spätnú väzbu.Budeme sa snažiť čo najlepšie pomôcť vyriešiť problém a nakoniec vedú towin-win výsledok .

• Druh Materiálu - Z nehrdzavejúcej ocele
  • Názov Modelu - 1591301400