Praženie kávy stroj, domáce praženie stroj, domácnosť, malé mini sušené ovocie, sezamové semená, praženie spotrebič, roastin

Pravidelné cenu €104.49
  • Značky: diadem, tmavé akademickej obce móda, príslušenstvo datsun sedan 1976

HD-8 coffee bean pražiareň, boca boca coffee bean pražiareň, fazuľa pražiareň, priemyselné coffee bean pražiareň

Použiteľné materiály kávové zrná, oriešky, sójové bôby, sezamové semená, proso, píniové orechy, gaštany, orechy, repkový a iných mokrých alebo sušené ovocie hýbať-vyprážané, pečené, vyprážané, sauteed a tak na malých ryža-praženie stroj má silné uplatnenie a môže byť umiestnená na domáci plynový sporák alebo používané na uhlie pece a elektrické sporáky výrobku môže piecť suché materiály z prosa, aby gaštan veľkosť a rýchlo vyriešiť nedostatky tradičných hrniec, panvica, čo je ťažké na ovládanie a ľahko hýbať smažiť je vyrobené z nerezovej ocele.Na vyprážanie klietky je poháňaný motor 220v.Tvaru V ozvučnice je usporiadané v vyprážanie klietky, aby sa zabezpečilo rovnomerné otáčanie smažiť materiálu, aby sa zabezpečilo rovnomerné otáčanie smažiť, č slinku sa objaví, spoľahlivosť Extrémne vysokých a praktické Tento produkt je vyvinutých a semi-mechanické a semi-ručné zváranie a ručné brúsenie výroby.Materiály sú vynikajúce a praktické.Ak existuje niekoľko kvet značkami na povrchu, to je normálny, nemá vplyv na použitie účinok, č nádherný vzhľad balenie, na povrchu A požiadavky na balenie sú vysoké, starostlivo výstrel.

Pre kávové zrno, Keď príde do kaviarne hopping života, môže to byť veľmi drahé kúpiť drink z kaviareň, najmä ak si vyžadujú denný fix kofeínu.To je dôvod, prečo chcete opekanie doma: získate najčerstvejšie možné fazuľa.To je miesto, kde najčistejšie, najviac aromatických pohár pochádza.Pridám miesto, ktoré potrebujete pripravený aktívne sa podieľať na váš kávovar, najmä ak ste ísť tak ďaleko, ako na opekanie sami.

Pre sójové bôby Pražené sójové bôby sú zdravé občerstvenie, ktoré balíky mocný krízy.Nazýva sa tiež sójové orechy sú výborným zdrojom bielkovín, vlákniny a minerálnych látok.Občerstvenie na tieto celých pražených sójových bôbov rovno z vrecka alebo zmiešame orechy a semená na chutné chodník mix.Pražené a solené k dokonalosti, je divu, že táto zdravé občerstvenie je zákazník favorit!Pražené sójové bôby, alebo sójové orechy, sú jedným relatívne zdravý spôsob, ako sa vysporiadať s chuť na niečo slané a chrumkavé.Bielkoviny Powerhouse, Vysokým obsahom Vlákniny, Bohaté na Minerály, Podporuje chudnutie spustiť váš zdravý život teraz

-Pôvodné Ponuky

Hiseed Stroj bol overené treťou stranou Sos ako pôvodný výrobca.

Hiseed nielen výrobcu, ale aj mať vlastný exportné oddelenie a oddelenie služieb aftersale

Možno tiež môžete kúpiť od našich predaj agentúry.

Ale stále odporúčame vám, aby z nás.Bude to jednoduchšie poskytnúť aftersale služby pre každý produkt ID.

A budete mať pôvodné dodávky výrobkov a profesionálne služby.

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. 2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. 3. My len loď na potvrdenej objednávky adresy.Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. 4. SLUŽBY TRANZITNÝ ČAS je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky.Tranzitný čas sa môže líšiť, a to najmä počas prázdnin. 5. doprava rýchlou kuriérskou môže byť 5-7 dní po sledovanie informácie ako vyjde.Ak prepravu poštou úrad môže trvať 30-45 dní 6. Ak ste nedostali vašu objednávku po normálnom doprava času, prosím, kontaktujte nás.Budeme sledovania vašej objednávky a získať späť čo najskôr.Naším cieľom je spokojnosť zákazníka!

O záruku 12 mesiacov Výrobcu obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí).Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka.Vezmite prosím na VEDOMIE, že kupujúci sú zodpovední za ciel, daní, dovozné clo, ktoré sa môžu uplatňovať.Nie sme zodpovednosť za meškanie spôsobené ciel, dovozných ciel, daní alebo iných colných poplatkov.Zákazník môže kontaktujte nás pre všetkých žiadateľov v colné odbavenie.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Spätná väzba je veľmi dôležitá.Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli vykonať do vašej spokojnosti.

• Číslo Modelu - HD-8
  • Funkcia - Tepelnú Odolnosť, Zvárané, Ľahko Čistiteľný