2020New Elektrické Jadrového Žiarenia Detektor Portable Multi-Funkčné Digitálne Monitorovanie Alfa Beta Gama Ray Detektor Žiarenia

Pravidelné cenu €334.37
  • Značky: lomvum žiarenia, žiarenie stráže, tkanina anti žiarenia, samsung ohrievača, zástera proti žiareniu, alfa vzduchu, ugc žiarenia, fimei ohrievač vzduchu, šátek proti žiareniu, avent elektrický ohrievač

Elektromagnetické Nucler Žiarenia Detektor Funkcie: 1. jadrového žiarenia, rádioaktívnych detektor 2. ußyx ray 3.2 druhy metód detekcie 4.3 druhy poplachový režim 5.rôzne alarm prah 6.Anglický displej rozhranie 7.Anglický manuál 8.24 H real-time monitoring Elektromagnetické Nucler Žiarenia Detektor rozsah a miesto použitia: rozsah Merania: A, dávka, sadzba: 0.01 ~ 1000µSv / h (maximálna 10mµSv / h) B, priemerná hodnota ekvivalentnej: 0.01 To, dávka, sadzba: 0.5, 1.0, 1.5, 2.0, 2.5, 5.0, 10.0, 50.0, 100MSV B, kumulatívna dávka ekvivalent: 0.05, 0.5, 1.0, 2.0, 2.5, 5.0, 10.0, 50.0, 100MSV Meranie objektu: Neznáme oblasti ray patrol - environmentálne laboratórium, znečistenie životného prostredia vyšetrovania - nukleárna medicína, meta-biológia, rádiochémia - dovozné a vývozné komodity kontrola - krytý Elektromagnetické Nucler Žiarenia Detektor parametre: Model: FS2011 Materiál: ABS presnosť Merania: 0.01 µSv Rozlíšenie: 0.01 Detektor: energie náhradu FM trubice (Ge kožené počítať trubice) Energia rozsah: 50KVE-1.5 MEV≤ ± 30% Meraní ukazujú, že dávka sadzby sa zobrazí na druhý a guard alarm je menej ako 5 sekúnd Používania Batérie: Č. 5 (AA) Veľkosť produktu: 13 * 7 * 3 cm Výrobku balenie veľkosť: 15 * 8 * 5 cm obale Výrobku, hmotnosť 300 g Elektromagnetické Nucler Žiarenia Detektor Balík, Vrátane: Detektor Žiarenia * 1 Žiarenia jednotlivé poplachové zariadenie je usporiadané s vysoko flexibilné Geiger počítanie potrubia ako detektor; to je hlavne zodpovedný za monitorovanie žiarenia X, r a pevný β ray v rôznych rádioaktívnych pracovných priestoroch; to je najlepšie ako rýchle reakcie a široký rozsah merania; je schopný zobraziť dávka, sadzba a akumulačných dávkovanie v pracovnej oblasti; počas výmeny batérie, kalendár, čas a kumulované údaje môžu byť uložené natrvalo;to je široko používané v jednotlivých bezpečnosť ochrana monitor a rádioaktívne označenie pre prácu zamestnancov v nasledujúcich oblastiach: jadrovej elektrárne, urýchľovač, hutníctvo železa a ocele, chemický priemysel, izotopu aplikácie, priemyselné X a r nedeštruktívne chyba detekcie rádioaktívnych lekárske ošetrenie, Kobalt zdroj liečbu, r žiarenia, rádioaktívnych laboratórne a okolité prostredie monitor jadrových zariadení.