Paintless Neznížila Opravy Odstraňovač Removal Tool Kit Professional Auto Neznížila Odstraňovač Nástroje Most Sťahovák T Sťahovák Horúce Lepidlo Súpravy

• Značky: veľké neznížila auto, auto nástroje ep6, muatang auto kryt, ručného náradia sady neznížila zdvihákov, led auto ba15d, mcdonals držiak do vozidla, stam, 11pcs auto nástroj, ručné náradie ding neznížila, auto nástroje widman

Popis produktu

Spoľahlivá Kvalita ---- materiál neznížila odstránenie nástroje sú vybrané, aby sa zabránilo akejkoľvek ohrozenia bezpečnosti.Nebudú prestávke, keď sa vezme normálny rozsah tlaku.Všetky výrobky prešli prísne kontroly kvality pred odoslaním zo závodu.Farba Prostrediu ---- Nikdy poškodiť vaše auto farby, žiadne toxické chemikálie sú zahrnuté v cene.Lepidlo bude ľahké odstrániť po sprej alkoholu na to.Nezabúdajte na čistenie laku pred vložením. (Poznámka: starnutia laku môže spadnúť akýmkoľvek tlakom).Ľahko Manipulovať ---- Paintless neznížila súprava na opravu dizajn je veľmi ľahké pochopiť, a manipulovať.Práca s týmto auta by mal byť schopný robiť svoju prácu rýchlo a hladko.Tiež, môžete nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky, sme vždy stoja.

• Číslo Modelu - Paintless Neznížila Repair Tool