Anime Tada Nikdy Sa Zamiluje Cosplay Kostým Teresa Wagner Cosplay Kostým Školskú Uniformu Halloween Tada Kun Wa Koi Wo Shinai

Pravidelné cenu €63.85
  • Značky: uniformy chiral koi, prívesky tereza, koi lite znížiť uniformy, ur binárne hodinky, plagát teresa kalkaty, st teresa školy, zlato japonský jednotné, joni tada obrazy, tada pánske kabelky, dont leat hodinky

U nit: CM 1 CM=0.39 Palec

Tip:Ručné Meranie Môže Byť 1-2cm Rozdiel kompletný Set Vrátane: Kabát,Košele,Sukne,Kravaty,Ponožky.Ak sa žiadna veľkosť fit,môžete si vybrať veľkosť "Jedna Veľkosť" Kontaktovať Predávajúceho , môžeme zákazku, ale musíte zaplatiť príplatok za zákazku .ak áno, pošlite nám e-mail na Pohlavie,Výška, Váha, Hrudník, Pás, Boky, Šírku Ramien(z rameno na ramene), Dĺžka Ramena a vnútorný šev.Ak sa rozhodnete na mieru, uistite sa prosím, pošlite nám všetky merania, ktoré potrebujeme.Vďaka!Pre všetky zákazku kostýmy, to trvá asi 10-15 pracovných dní pre kostým byť hotové, počas Halloween čas, čas, možno okolo 20 pracovných dní vzhľadom na pracovné zaťaženie, že čas.

• Položka Druh - Sady
  • Číslo Modelu - Gegecos