ZA Bezdrôtový Herný ovládač Pre PS4 Elite/Slim/Pro Konzoly Pre Gamepad Dualshock 4 S Programovateľné Tlačidlo Späť Podpory PC

• Značky: batoh dieťa, noriek riasy, dieťa boba nohavice

Bezdrôtový Herný ovládač Pre PS4 Slim/Pro Konzoly Pre Dualshock 4 Ovládač S Programovateľné Zadné Tlačidlo Turbo Podporu

O Q300 P4 Elite Radič

Multi-Systému Kompatibility&IOS13SystemAboveFull kompatibilita s PS4 a na PS4 Pro/Slim/pre PS3 konzol/PC-pary/iSO/pre Android telefónu.

Tento ovládač je nechať môžete hrať hry pre váš iPhone a foriPadforIOS13 Vyššie uvedeného Systému,podporujú Len hry vyvinuté pre konzoly ps4).

Vymeniteľné Tlačidla Design

Najnovšia Verzia pre PS4 bezdrôtový ovládač je možné vymeniť ľavé ovládač D-pad na suitful vašich rukách.Mohli by ste vyberte rozloženie, ktoré chcete nainštalovať modul do radič,otáčanie pevného bloku s vyzdvihnúť na uzamknutom stave.

TURBO Funkcia

Pre PS4 Radič Bezdrôtovej Tlačidlo (Turbo tlačidlo) + ľubovoľné tlačidlo, môžete spustiť funkciu TURBO tlačidla, Žiadne tlačidlo nastaviť ako výbuch tlačidlo;

Tlačidlo (Turbo tlačidlo) + ľubovoľné tlačidlo, znova stlačte tlačidlo ak chcete vypnúť funkciu TURBO tlačidla.

Programové Tlačidlo Funkcia

Tlačidlá M1, M2, N1, N2 na zadnej og regulátory môžu byť Programable ako: , , , , Hore, Dole, Vľavo, Vpravo, L3, R3, L1, R1, L2, R2. Môže DIY exkluzívne tlačidlo funkciu,Aby ovládači jedinečné a flexibilné.

Vymeniteľné Silikónové rukoväť kryt

-Tento bezdrôtový ovládač prichádza vymeniteľné silikónové protišmyková rukoväť kryt, dve diffirent silikónová rukoväť kryt pre výber.Herný ovládač Vstavaný 3.5 mm audio jack možno zapojiť obľúbené slúchadlá a mikrofón, komunikovať s teamers pri hraní hier alebo počúvanie hudby.

Vymeniteľné D-pad &leftJoystickClickabletouchpadBuilt-v gyro/snímanie pohybu

Vstavaný duálny motory/vibračná spätná väzba

Príručka turbo funkcia

3.5 mm audio jack

Vstavaná nabíjateľná batéria 1000mAh

Poznámka:

-Zakaždým, keď regulátor je pripojený ku konzole,

(1) po Prvé, budete musieť pohybovať vľavo a vpravo joystick na maximálny rozsah, a zase kruh na kalibráciu joystick.

(2)A stlačte L2 a R2 tlačidlá úplne na kalibráciu nich.

Bezdrôtová P-02 Herný Ovládač

(Poznámka:V súčasnosti je tento produkt nemôže byť pripojený k počítaču pomocou pripojenia Bluetooth.Ak sa potrebujete pripojiť k počítaču, musíte použiť dátový kábel na pripojenie)

-Najnovší dizajn pre PS4 radič

1.PS4 bezdrôtový ovládač je skutočne ergonomické.Najmä, analógový joystick je citlivý a stabilný, takmer žiadny vstup mas a drift.Znalosť je to jednoduchšie pre vás na dokončenie hry problémy.

2.V rovnakom čase, ovládač je integrovaný s akcelerometre a gyroscopes, ktoré sú veľmi citlivé, čím presnejšie a zaujímavý herný zážitok.

3.Všeobecne kompatibilné s PS4/PC(Win7/8/10)/telefón Android.Môžete sa tešiť väčšina hier vo viacerých platformách, s gamepad.

- Tlakový snímač spláchne s každou akciou, takže každý ťah cítiť ako hra.Cítiť každý náraz, kolízie a výbuchu s pomocou dvojitého vplyv reakcia manual vibrácií.

- Six-axis-vysoko citlivé riadenie pohybu systém dokáže rozpoznať každý akcie, charakter a nakloniť.Pri ovládači je tlačidlo stlačíte a otrasená, hra objekt bude pohybovať sa a reagovať.

-Moderné technické dizajn poskytuje reproduktor pre hráčov.Niektoré hlasové povely v hre budú odoslané prostredníctvom reproduktorov, ktoré nebude mať vplyv na hudbu a zvukové efekty samotnej hry.

- Modernizované verzie regulátor má nový dotykový panel svetlo bar dizajn, ktorý môže byť viac intuitívne odrážajú stav zvládnuť sám.

- To vám môže pomôcť hrať hry na dlhú dobu, či už je to vibrácií komentár, fyzickú silu znaky alebo identifikáciu subjektov.Konečný potešenie!

• Názov Značky - NEWCE
  • Stav - Nové