V kombinácii s 3 s ručne maľované olejomaľba scenérie mesta konštrukcia hrubé textúry, obývacia izba jedáleň-izba, spálňa stenu

• Značky: jedáleň strieborná stolička, set 3 nástenné plátno, jedálenský stolička rozmarný, umelecké plátno na stenu pohotovosti, nálepku jedáleň farba, námestie police stravovanie, plátno chrome obývacia izba, jedálenský stôl kitchin yhe stenu, stolička, operadlo, jedáleň, vlastná jedáleň sady

Kategória: Home Decor

VITAJTE V NAŠOM OBCHODE!

Bez rámu a skrutky príslušenstvo / Len ručné maliarske plátno ; Poznámka: 1INCH=2,5 CM ; Veľmi šťastný, že si zvolíte naše produkty, a do obchodu.Dúfam, že budete mať šťastný nakupovanie čas!Ak máte akúkoľvek otázku, prosím, dajte mi vedieť.Ja vám úprimne za vaše služby.Ďakujeme !

Maľovanie Zobraziť

Predstavenie Spoločnosti

Sme veľkoobchodný dodávateľ olejomaľby v Číne!KRÁĽ-H spoločnosť sa nachádza v Čína shenzhen dafen obraz je čistý ručne maľované olejomaľba maliarov a umelcov spolupracovať one stop serviceThere sú stovky skvelé maľby umelcov tu.Milujú umenie, žije a mať špeciálne tvorivosť.Sme farby pre vaše obrázky a rôzne druhy štýl maľby ako abstraktné umenie, príroda, atď.Samozrejme, že sme poskytovať produkt, podľa vašej požiadavky.Veľkých , skúsených umelcov, ale najnižšiu cenu, ktoré robíme veľmi málo zisku z každej maľovanie !

Otázka: je ručné maľovanie?

Odpoveď: áno, 100% ručne vyrábané olejomaľba na plátne ,ale vzhľadom na to je ručne maľované umelecké diela, môže byť mierne odlišný obraz, prosím pochopiť.

Otázka: Ako môžete balík olejomaľba?

Odpoveď: Normálne,prikryjeme maľba s polyfoam, a potom roll to s pevného potrubia v centre prejdite , po ktorej sme deformácii to s plastovými mimo udržiavať ju v dobrom stave.

Špeciálne služby:

1 - Ak chcete všetky ostatné veľkosť/farby/obraz, prosím, dajte nám vedieť, môžeme to urobiť. 2 - Maľovanie navíja na loď, ak chcete, špeciálne balík, dajte nám prosím vedieť. 3 - Drop shipping je k dispozícii.

Spätnú väzbu a Obráťte sa na nás

1 .Ak nie ste spokojní s týmto transakcie z akéhokoľvek dôvodu, prosím, kontaktujte nás pred ochodom negatívna spätná väzba.Prosím, dajte nám šancu, aby sa v našich silách vyriešiť problém. 2 .Všetky naše výrobky boli označené a balené v dobrom stave pred zásielky.Ak sa vyskytne u zakúpeného položku, ktorú ste dostali, je chybný, prosím, kontaktujte nás čo najskôr, by sme vysporiadanie.

• Technics - Ručne Maľované
  • Formulár - Tri-obrázok Zmes