Moderná európa led železa prívesok, svetlá kuchyňa, jedáleň, bar moderné svietidlo led luster závesné svietidlo priemyselné svietidlo spálne

• Značky: luster v kuchyni 5 horn, led kuchynské 1, luster zelená kuchyňa, luster retro štýl kuchyňa, kuchyňa funky zlatý luster, luster kolo kuchyňa, luster high-tech kuchyne, hliníkové luster v kuchyni, luster textilné kuchyňa, 1 meter led kuchyňa

Kategória: Stropné Svietidlá & Fanúšikov

Názov produktu: Škandinávsky štýl, stravovanie luster

Veľkosť priemer 30 cm

Farby je obloha modrá, zelená, ružová, žltá, svetlo ružová, hnedá (ostatné farby sú povolené)

Materiál, železo, hliník

Proces vysokej teploty, pečenie farba

Svetelný zdroj E27 --- továreň bez zdroja svetla

Balenie kartón, pena

Platné pre uličkou, oblečením, jedáleň, obývacia izba, spálňa, pracovňa, atď.

Hmotnosť je cca 0.7 kg, balík objem je veľké, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis pre nákladné

Shengyuan lampa factory hlavne vyrába a predáva Americký štýl krajiny lampy, Európsky štýl lampy, jednoduché lampy, osobné svietidlá, lampy a iné osvetlenie príslušenstvo.Spoločnosti súvisiace produkty boli uznané väčšina spotrebiteľov a výrobky sa vyvážajú do mnohých krajín a regiónov.Súčasne, s cieľom diverzifikovať produktov a plniť rôzne potreby trhu, spoločnosť sa neustále zaväzuje poskytovať spotrebiteľom viac jedinečný a osobný osvetlenie.Dodržiavame zásadu ", pričom kvality ako root a služby ako foundation" a neustále rozvíjať a zlepšovať, aby viac vynikajúce produkty a kvalitné služby pre zákazníkov.Vitajte priatelia zo všetkých oblastí života usmernenia a obchodných rokovaní.

• Napätie - 220V
  • Miesto - Salón