Elektrické potravín košíka kávy potravín truck mobile potravín kiosk potravín košíka trailer potravín predajné košíka

Pravidelné cenu €3 219.37
  • Značky: mcqueen veľkosť prípojného vozidla, otvorenie nákupného košíka, mens mobilný telefón, špeciálne nákupný košík, hračka zbraň v plnej veľkosti, dospelých plnej veľkosti gitara, vec f kiosk, biela nákupný košík, plná veľkosť koruny, xaolmir mobilný telefón

Kategória: Kuchynské Spotrebiče

Vezmite Prosím Na Vedomie,

Pretože prepravné náklady, rýchly vzostup v poslednej dobe, všetky naše produktu na webové stránky NIE je doprava zdarma cenu.Konečná cena s zásielky je predmetom reálnu cenu, prosím, potvrďte s nami pred uskutočnením objednávky.elektrické potravín košíka kávy potravín truck mobile potravín kiosk potravín košíka trailer potravín predajné košíka

Ulice mobile potravín vozidlo výhodou 1 Low-cost a Životného prostredia (bezdymového gril, nízky hluk, žiadne mastné dymu, bez znečistenia ) 2 môže byť použitý pre mnoho rokov a nebude stavať nezmysel , a že je oveľa oblek pre moderný život . 3 je To pohodlné a jednoduché na nakládku a prepravu, pretože dizajn je jedinečné a individuálne. 4 Sa pohybuje ľahko a môžete použiť na všetky miesta. 5 hlavný materiál je z nehrdzavejúcej ocele, a flatform (tabuľka), nebude sa hrdza navždy. 6 To je šok a ťažké korózii, tepelnú odolnosť a pevnosť je vysoká, vysoká stálosť farieb, žiadne deformácie, nepremokavé, nízka hlučnosť a dlhá životnosť. 7 To je užívateľsky-priateľské konštrukcia a dizajn.Ulice mobile potravín truck obrázky z nerezovej ocele mobile potravín náves vnútri obrázky.vnútri môžete prispôsobiť tak, ako chcete.

Mobilný potravín truck balík

Ulice mobile potravín truck FAQ Q1: môžem prispôsobiť funkciu, ako je GRIL alebo zmrzlinu stroj?A: Sme schopní prispôsobiť perfektné stravovanie auto funkcia pre vás podľa vašich potrieb.2. otázka: môžem prispôsobiť veľkosť, ako 3500×2000 x 2300mm?Odpoveď: Kolo auto, námestie auta, ruku prípojného vozidla, traktora, podľa vašich požiadaviek.Q3: môžem prispôsobiť farbu?A: Sme schopní prispôsobiť akúkoľvek farbu, musíte poskytnúť na farbu alebo farbu, číslo.Q4: Je tam kreslenie pre mňa nájdete pred začatím výroby?Odpoveď: Všetci zákazníci, môžeme vyrábať profesionálne kresby pre referenčné účely.Otázka 5: Ako dlho sa budete platiť?A: 20 dní od doručenia vkladov.

Ulice mobile potravín truck certifikácia

Naša spoločnosť má export ulici mobile potravín kamión na mnoho rokov.vitajte na návštevu našej továrni.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa potravín košíka alebo našej spoločnosti, pls neváhajte a obráťte sa s Debbie kedykoľvek.Názov Debbie whatsapp/wechat/Tel 008617719817302 e-mail debbie(v)zzreally.com skype debbie.zhang5 QQ 3228898047 Tipy O street mobile potravín košíka cena 1 vkladov znamená, že sme vám začať výrobu po tom, čo sme dostali tejto časti platby, musíte usporiadať rovnováhu platobné a prepravné náklady, ktoré pred prepravou. 2 220 cm dlhé znamená rozmer potravín košíka.Iný Rozmer má inú cenu.prosím, kontaktujte ma o podrobnostiach a prepravné náklady. 3 potravinový košík je veľký, preto sme označené doprava zadarmo, bez prepravných nákladov.Prosím, kontaktujte ma pre najnovšie lodné náklady.O ulicu mobile potravín košíka údaje 1 O rozmer, potravinový košík je prispôsobené rozmerom, tam je chyba v rozmery umožňujú.žiadne veľké ako 10 cm. 2 poskytneme na konosament, balenie list a faktúra.môžete usporiadať vyrovnania sa s týmito dokumentmi.A budete musieť zariadiť cieľový port poplatok keď jedlo košíka prísť. 3 je potrebné skontrolovať tovar, keď ho dostanete, ak niečo zle, pošlite mi fotky z porušené balíky a zlomkovej časti do 24 hodín, potom môžeme tvrdiť, do prepravnej spoločnosti. 4 jedlo košíka vo vnútri je dvojité nádrže, studenej a teplej vody, vodovodné a nerezový pracovný stôl.Ak chcete pridať niektoré zariadenia, pls kontaktujte ma o detaily a dizajn.

• Položka Č. - RL-220GH
  • Whatsapp - 0086 17719817302
  • Kapacita Práce Misa (Cup) - elektrické potravín košíka
  • Vo vnútri zariadenia - Prispôsobený Podľa