Retro Štýl Ženy Batoh Kvality Činením rastlinným činidlom Cowhide Mäkké Vintage Batohy pre Školy Dospievajúcich Dievčat Mochilas 2021 Nové

• Značky: motingsome značky, kabelka luise, taška micky sholder, lixury veľká kabelka, tašky vitton, luise vuit taška, veľká kabelka resitent, kabelka veľké flexibilné, lakované veľká kabelka, mokré taška h ngend

Sku:s20766

Tento Batoh, tašku použiť činením rastlinným činidlom cowhide

Čo je činením rastlinným činidlom cowhide?

činením rastlinným činidlom cowhide sa používa najlepšie jeden z prvých vrstva hovädzie kože.Je to odlišné od bežných sprej farba kože na trh (lakovanej kože je ošetrené vrstvy farby pleti vodou, kalom, ktorý sa použije na krytie časti brucha a kože z pôvodného krava pokožky.Mnohé jazvy a chyby, obvykle používa po sprej obraz), ale činením rastlinným činidlom cowhide kože je vyrobená z celého hovädzej kože, ukazuje ľuďom, najprimitívnejších štátu, iba najlepšie súčasťou kravy môžu byť vybrané, takže cena je drahšie než bežné cowhide

Rastlinné opaľovanie materiál pre činením rastlinným činidlom cowhide

Výhody rastlinných usní :

Ochrana životného prostredia: Rastlinné vyčinená koža opálená s trieslová kyselinový extrakt ako hlavné opaľovanie agent obsahuje len čisto prírodné živočíšne a rastlinné zložky, a už neobsahuje ťažké kovy, benzén, fenolov a iných aromatických a škodlivých zložiek obsiahnutých v koža z iných opaľovanie procesov.To má skutočné ochrany životného prostredia vlastnosti.

Prirodzenosť : Po rastlinných usní je hotové, nebude zariadené s deťmi.Preto povrchu kože telo zachováva štruktúru a lesk kože sám, čo je veľmi prirodzené.Jeho štruktúry si zachováva prírodné textúry kože a je veľmi retro.Jeho lesk je mäkké a transparentné, ako kupujúci používať, jas kožené budú mäkšie.

Odolnosť voči oderu : Vzhľadom na zlepšenie opaľovanie technológie, rastlinných usní môžete tiež poskytujú ideálne strane pocit a výbornú odolnosť voči oderu.Jeho ruky pocit, bacuľatá, a kožené silné.Činením rastlinným činidlom useň je priedušná a hygroskopické a spotrebitelia budú cítiť pohodlne pri nosení to.

Ako sa zachovať rastlinných usní :

Všeobecne odporúčaná starostlivosť olej na údržbu je živočíšneho tuku.Pretože jeho podobné vlastnosti, to má najlepšie kožené na údržbu účinok.O čistenie, obvyklé poradenstva nie je vysporiadať sa s ním.Pretože po koža farba stáva tmavšie, ako malé škvrny nebude mať veľký vplyv, ale bude tvoriť jednoduchý a osobitný štýl, čo je viac zaujímavé.Ale nedotýkajte tekuté nečistoty počas používania-pretože rastlinné vyčinená koža ľahko absorbuje vlhkosť a olej-takže sa nemusíte snažiť ho utrieť vody, keď sa dotkne nečistoty, bude to zase len malá škvrna na malý kus Rozmazať.Ak malom priestore čistej vody je striekajúcej počas používania vody preniknúť rýchlo, ale tam budú všeobecne žiadne stopy po vode schne prirodzene.

>>>>Zmysel Displej

>>>>Služby

Doprava Poradenstvo :

1.Dodacia lehota:potrebujeme 2-5 pracovné dni na prípravu objednávky z dôvodu početných objednávky každý deň.

2.Uistite sa, že poskytnete správne dodacia adresa a telefón.Všetky položky, ktoré budú dodávané iba na dodaciu adresu, ktorú ste.

Spätná väzba :

Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami alebo služby,neváhajte caonttact nás,budeme sa snažiť v našich silách, ti vyriešiť váš problém!

Prosím, nenechávajte negatívnej spätnej väzby, bez akejkoľvek komunikácie,Vďaka za pochopenie vopred!.

Predávajúci Tipy . :

Ako môžete sledovať môj pozemok?

Môžete sledovať vašu zásielku na týchto webových stránkach pomocou sledovania číslo www.17track.net (skopírovať do prehliadača otvoriť)

čo môžem urobiť, ak nákupu ochrany čas uteká ?

Ak váš nákup ochrany čas sa kráti,prosím kontaktujte nás a my vám pomôcť ho rozšíriť .Takže vaše peniaze ísť na môj účet.

• Vzor Typ - Zvieracie Vzory
  • Hmotnosť - 1kg For Retro Women Backpack