Nový Dizajn, Dátum Skončenia Platnosti Atrament Roll Kódovanie Stroj, Atrament Roll Kóder, Šarže, Dátum Skončenia Platnosti Kódovanie Stroj

Pravidelné cenu €348.30
  • Značky: mačací kostým, ace vlajka, príslušenstvo gold vynikajúca

Popis Produktu

Informácie o výrobku MY-380F Automatické suché-ink kódovanie stroj vyhovovali tlač štítkov na povrch papiera,non-ferous plastové fólie a hliníkovej fólie využíva pokročilé suché-ink valec pre tlač a môže robiť slová musia byť vytlačené jasne a nepríjemný chátrať a zmeniť.Materiál z nehrdzavejúcej ocele a rozšírila.

Technické parametre:

Parameter

1.Model:MOJE-380F 2.Napätie:220V/50HZ 3.Výkon:hz 180w 4.Rýchlosti tlače:300pcs/min 5.Teplota:0-200℃ 6.Oblasti tlače veľkosť:Šírka:30*190 mm, L55-500mm 7.Hmotnosť:23kgs 8.Veľkosť(L*W*H):440*345*260mm 9.Každý riadok tlače 11 slov

Stroj je možné upraviť podľa želania zákazníka špeciálne požiadavky.

Produkt Displej

Naše Služby

1.Všetky otázky budú odpovedali v priebehu 12 hodín.

2.Kvalita produktov sa bude prísne kontrolovať a každý stroj bude test na potvrdenie, či to

funguje dobre beforepacking.

3.Všetky stroje majú 1 rok záruka a životnosť údržbu.

4.Máme profesionálnych inžinierov , po-predajný personál a vysokú kvalitu predaja tím služby vás.

5.Máme predajný tím, ktorí sú dobrí v angličtine zabezpečiť nulové komunikačné bariéry.

Certifikácia

Balenie A Doprava

* Balenie A Dodávky

1, Balenie Detail: štandardné vývoz drevených prípade package alebo kartónu.

2, Vedie čas: 1-3 dní

3, Dodacia lehota: závisí od spôsoby dopravy

*Poštovné a platba

1,spôsoby dopravy:

1) Malé stroj bude dodaný express (DHL, EMS, FedEx, a tak ďalej) alebo vzduchu

2) Veľký objednávky a veľký stroj sa dodáva po mori (FOB Shenzhen/CIF)

2, platobné metódy

Akceptujeme LC, TT, Západ Únie , Pápežský alebo MoneyGram

Q.Ako si vybrať vhodný stroj?

Odpoveď: My vám odporučí najvhodnejšie stroj podľa prefessional skúsenosti po vieme, že váš produkt požiadavku.Ponúkame dobré návrhy na odkaz.

Otázka: máte manuálne alebo prevádzky video ak chcete vedieť viac o stroj?

Odpoveď: máme anglický manuál a videa na vás naučí, ako inštalovať a prevádzkovať stroj.

Otázka: Kedy môžeme očakávať dodávky?

Odpoveď: zvyčajne Budeme posielať stroj o 1-3 dni, väčšina našich strojov je na sklade, s výnimkou prispôsobiť stroj je potrebné trvať aj niekoľko dní, aby sa.Máme loď stroj s rýchle dodanie.Pošle sledovať číslo potom, čo sme sa dodať stroj.

Otázka: Ako vyriešiť problém, ak tam boli niektoré časti nefunkčné.

A: prosím, vezmite na obrázok na zobrazenie zlomené časti alebo zobraziť malé video, skontrolujte,

Po tom, čo sme potvrdili veci, inžinier, pošleme vám zdarma náhradné diely v rámci záručnej lehoty pre výmenu a ponúkať technickú podporu.

Ak máte pocit, zadarmo,

• Hmotnosť - 23KGS