Veľkoobchod a maloobchod 100pc dlhú Nové Strieborné SĽUDY Kondenzátory 22PF 500V na tube audio gitarových zosilňovačov tón DIY časť doprava zadarmo

• Značky: elektrická gitara čistý, kondenzátory sľudy striebro 5pf, bass tube amp, sľuda 2nf kondenzátor, 22pf 1206 kondenzátor, isinglass striebro kondenzátor, sľuda živice prášku zelený, iskra gitara zosilňovač, kondenzátor sľudy 22pf, 22pf kondenzátor wiki

Špecifiká: Model: 500V 22PF 5% Všetkých v Novom stave, nikdy použiť.Striebro sľudy kondenzátory boli bežne používané v retro tube zosilňovače.Oni sú skvelé účinkujúcich v zvonenia a prítomnosť kontroly, pretože ich stability a nízke straty.Striebro sľudy kondenzátory sú k dispozícii v oveľa menšie hodnoty ako poly kondenzátory ako Mallory 150Ms a Sprague Orange Kvapky, a sú bežne vyskytujú v tóne, kritické obvodov vzhľadom na ich vysoký výkon, nízke straty signálu, a vynikajúci tón.Striebro Sľudy kondenzátory sú vysokej kvality kondenzátor.Oni sú obzvlášť populárne pre použitie v R. F obvodov.Jednou z hlavných vlastností striebra sľudy kondenzátory je ich stabilita.Oni tiež majú nízku toleranciu (to znamená, že sú veľmi presné).Balenie obsahuje: 1x Nový Silver SĽUDY Kondenzátory 22PF 500V pre gitarové zosilňovače tón tube audio stojíme za každý produkt, ktoré predávame.Ak nie ste spokojní so svojím nákupom, budeme radi, uskutočniť výmenu alebo vrátenie peňazí v cene produktu menej S&H do 30 dní od vášho nákupu.Pre všetkých, výmenu alebo vrátenie peňazí, potrebujeme originál potvrdenia alebo záznam o nákup v našom systéme, a výrobok musí byť v jej pôvodnom stave, vrátane krabice, UPC čiarový kód, balenie, a všetky súčasti príslušenstva.Prosím, že môže trvať až 10 pracovných dní vráti byť spracované.Poštovné a manipulačné poplatky nie sú refundovateľné. 1. 12 mesiacov Výrobcu obmedzená Záruka za chybné položky (s výnimkou položiek, poškodené a/alebo zneužité po prijatí).Príslušenstvo sa dodáva s 3-mesačná záruka. 2. Chybný tovar MUSÍ BYŤ oznámené a vrátil sa do záručnej doby (a v pôvodnom obale, ak je to možné).Musíte povedzte nám, čo vada, a povedzte nám vaše číslo objednávky.NIE SME OPRAVIŤ ALEBO VYMENIŤ POLOŽKY S UPLYNUTOU PLATNOSŤOU ZÁRUKY.Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na Skola-trstene.sk!Necháme POZITÍVNU spätnú VÄZBU po obdržaní platby.Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka!Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

• Aplikácia - Rezidenčné / General-Purpose
  • Druh - trubice zásuvky