LED Hmlové Svetlo Lampy Ovládače Strane O/S Hmlové Svietidlo pre Montáž A3, S3 8V Hatchback S-Line 2013-2016 Auto Príslušenstvo

• Značky: auto príslušenstvo maurícius, phare a3 8v led, auto príslušenstvo molones, scranchies vlasy príslušenstvo, a3 8v osvetlenie, a3 8v led h8, audi a4 hmlové svetlo uhlíka, rs3 hmlové svetlo uhlíka, bridcage vlasy príslušenstvo, 2019 audi a3 8v projektor

1. Vysoká kvalita: vysoká jasu, úspora energie; dobré tesniace výkon; proti prachu; anti-kolízie, anti-splash, bezpečné a spoľahlivé.

2. Bezpečnosť: 12V bezpečnosti napätie, dvojitá izolácia, nie je na škodu do ľudského tela pri použití v daždi.

3. Funkcia ochrany: storno pripojenie ochrany, otvorený okruh ochranu.

4. Nepremokavé skúška typu: Po daždi simulačné skúšky a ponorenie simulačné skúšky.

5. Výrobok je kvalitný a krásny vzhľad, ktorý môže vaše auto vyzerať viac osobné

Inštalácia:

Vložte produkt priamo.Žiadne lepidlo je potrebné, žiadne pevné objekty, je potrebné doplniť, nie je potrebné žiadne škody miesto a rozvody pôvodné auto, jednoduchá inštalácia a bezpečné používanie.

Špecifikácia:

Typ Položky: Hmlové Svetlá

Aktuálne: 1 (A)

Svetelný zdroj napájania: 55 (W)

Obutie Typ: Priama Náhrada

Katalógové Číslo: 8V0941700D 8V0941699D

Obutie: pre A3, S3 8V Hatchback S-Line 2013-2016

farba: čierna

Materiál: ABS+LED

Obsah Balenia:

1 pár x hmlové svetlo(ľavé a pravé)

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

• Položka Druh - Hmlové Svietidlo Montáž
  • Typ Rozhrania - Žiadne