Moderné led kameň svietidlo lesk pozastavenie osvetlenie svetlo prívesok lampa kuchyňa, jedáleň, bar spálňa visí lampa

• Značky: batoh dieťa, noriek riasy, 72v 13 palcový elektrické kickboard

Kategória: Stropné Svietidlá & Fanúšikov

Tipy: 1. Kupujúci je povinný znášať nákladnej dopravy. (cena tovaru v tomto obchode nezahŕňa prepravné)

2. Pretože každý kupujúci sa nachádza v inom kraji a hmotnosti a objemu jednotlivých produktov sú rôzne, je ťažké stanoviť jednotný štandard pre nákladné.Žiarivky a svietidlá patria do krehkých výrobkov, ktoré môžu byť odoslané obyčajnou poštou.Vo všeobecnosti, logistiky a expresné dodávky sú používané.Expresné doručenie priamo na určenú adresu, Jiangsu, Zhejiang a Shanghai express dodania vo všeobecnosti prichádzajú do 3 dní, a expresné doručenie mimo provincie vo všeobecnosti sa dospelo v priebehu 2-4 dní (s výnimkou niektorých prípadov).Logistika zvyčajne prichádzajú do 3-10 dní, v závislosti na vzdialenosti.V niektorých oblastiach sa nesmie mať priamy logistiky mestá a musia byť transshipped, takže čas, bude o niečo dlhšie.Ak sa kupujúci rozhodne expresné doručenie môže vopred express poplatok našej predajni, a náš obchod bude platiť nákladné prvý. (odporúčame vám, že hostia by mali platiť vopred, pretože manipulačné poplatky a iné poplatky budú účtované na základe základné nákladnej pre všeobecné príchodu).

3. Ak sa rozhodnete logistiky, môžete vopred zaplatiť alebo zaplatiť pri príchode, ktoré sú rovnaké poštovné.Logistika dodanie neposkytuje door-to-door service).Ak je potrebné, od dverí k dverám doručenie, dodatočné poplatky budú účtované.Osobitné poplatky môžu byť dohodnutá s logistickej spoločnosti po dieťa prichádza na logistické spoločnosti zásuvky.

4. Pretože kupujúci je umiestnené v rôznych regiónoch, je ťažké zjednotiť logistika nákladnej dopravy.Preto, logistika nákladnej dopravy sa platí pri vyzdvihnutí tovaru.Venujte prosím priamo na zásielkovej spoločnosti pri vyzdvihnutí tovaru. (Poznámka: ID karty príjemcu musí byť predložený pri preberaní tovaru)

• Technics - Gilding
  • Osvetlenie Priestoru - 10-15square metrov