Čína Vlastná Reštaurácia Moderné Stropné Závesné Svietidlo Led Akryl Lineárna Kuchyňa Prívesok Svetlo Závesné Lampy, lustre pendente

• Značky: syn svetla prívesok, textílie červenej číne, zlato závesné lampy, lineárne led prívesok svetlo, lineárne crystal prívesok, stropné svietidlá visí kolo, červené sandále čína, lineárne čierna prívesok, červené políčka symbol číny, lotus čína lampa

Kategória: Stropné Svietidlá & Fanúšikov

Sku:s207076

Produkt Parameter Model V1119/300 V1119/400 svetelný zdroj E27 E27 40W*1 Pozorovací uhol 300 ° 300 ° Veľkosť (mm) Dia 235*1500 Dia 380*1500 Výkon 40 W*1 40 W*1 Materiál akryl tienidlo lampy+PP baldachýn akryl tienidlo lampy+PP baldachýn Farba biela biela, CRI(Ra) 90 90 Vstupné napätie: 110~240V 110~240V Záruka 2 roky 2 roky Životnosť 50000hrs~100000hrs 50000 hod~100000hrs

JUHAO Osvetlenie kryty prispôsobenie projektu osvetlenie, LED domáce osvetlenie, LED, komerčné osvetlenie, LED inteligentné multifunkčné (pouličné lampy) vonkajšie osvetlenie, elektrické spotrebiče, moderné umenie lampa, moderné crystal lampa, ploché crystal lampa, tradičné gold crystal lampa, American lampa, Čínska lampa, detské lampy, priemyselné vietor, spájkovanie cínom lampa, LED elektrické zdroje svetla a ostatné výrobky.Spoločnosti marketingové sieť je po celej Číne, zatiaľ čo obrovské vývoz v Európe, Amerike, Afrike, Ázii a na celom svete.Guangdong JUHAO Osvetlenie Elektrické Co., S.r.o.bola založená v roku 1998. Po rokoch vývoja sa stala známa značka enterprise všetkých druhov vo osvetlenie priemyslu.Hoci rokov vývoja v osvetlení podniku; JUHAO má diverzifikovaných výrobkov, modernizovaný systém manažmentu, internacionalizácia predajnej siete a špecializovaná divízia výroby.Spoločnosť sa nachádza v Henglan Mesto, Zhongshan City, Čína Osvetlenie Výrobnej Základne.JUHAO má self-postavená továreň plocha 100 000 štvorcových metrov , viac ako 100 000 štvorcových metrov štandardných komerčných rastlín.

Spoločnosť prešla ISO9000 systém riadenia kvality, certifikácie, úspory energie certifikácie, CCC certifikácie, CE certifikácia, UL prihlásený na certifikáciu, RoHs certifikácie a mnoho ďalších certifikátov.

• Osvetlenie Priestoru - >30square metrov
  • Miesto - Salón, Štúdia, Spálňa, ďalšie spálne, Hotel Hala