Moderné led kameň visí lampa lumiere kuchyňa, jedáleň, bar, kuchyňa, svietidlá, jedáleň svetlo obývacia izba prívesok svetlo

• Značky: sweet 16 šaty, byakuya togami, nastaviteľné led stmievač, 48v

Kategória: Stropné Svietidlá & Fanúšikov

Upozornenie: vážení priatelia, budeme vyrábať a dodávať tovar priamo, s skromné zisk.Všetky výrobky nie sú.Pretože objem lampy je príliš veľké a hmotnosť je príliš vysoká, tri alebo viac všeobecné expresné doručenie (pay as you go nákladná platiť na dobierku, je dvojnásobok poplatku) viac ako tri môže poslať riadnym Logistika nákladnej na dobierku (Všeobecné Logistiku len do mesta alebo kraja, je potrebné vyzdvihnúť tovar od miestnych logistická spoločnosť), ak potrebujete poslať express a deppon logistiky, prosím, kontaktujte nás To služby zákazníkom ak chcete, aby sa rozdiel expresný príplatok.Ak bol tovar poškodený, môžete fotografovať obrátiť na zákaznícku službu na reedícia príslušenstvo.

Ďakujeme vám za vašu pozornosť a lásku.Budeme úprimne zlepšiť kvalitu a cenovo dostupné produkty a služby, a dúfam, že aby ste spokojný a šťastný online nakupovanie skúsenosti.

Aby sa zabránilo zbytočné problémy a nedorozumenia v procese nákupu lampy a svietidlá, prosím, prečítajte naše obchodné pravidlá pozorne pred nákupom.Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte náš služby zákazníkom kedykoľvek.Zákaznícky servis bude veľmi trpezlivý a dať podrobnú odpoveď.

Obrázok streľba

Obrázky lámp a svietidiel, ktoré predáva, sú prijaté v naturáliách.Vzhľadom na rôzne počítačové monitory a iné faktory, niektoré farebné rozdiely môžu byť spôsobené.Prosím neakceptujú farebný rozdiel problém rodičov kupovať opatrne, aby tento druh transakcie spory nemôžu byť použité ako dôvod pre návrat, prosím, pochopiť"

dodacia lehota

Po kupujúci berie na platby, budú doručené do 48 hodín.Zvláštne okolnosti (právne dovolenku / prispôsobené / hot výrobkov na sklade, a pod.) spôsobí omeškanie dodávky.Preto sa, prosím, obráťte na predaj zamestnanci našej továrni, či výrobok, ktorý je k dispozícii pred streľbu, tak nie odkladu vaše dekorácie obdobie.Ďakujem"

Poškodený Reedícia

Hoci naše obalu výrobku, je veľmi silné, vzhľadom na dodávky tretej strane pre diaľkovú prepravu a distribúciu, existujú určité riziká.Je nevyhnutné stlačiť lampy, najmä tienidlo zo skla produkty.Ak zistíte, že tienidlo alebo príslušenstvo sú poškodené po prijatí tovaru, ihneď nás prosím kontaktujte a poskytnúť fotografie z poškodených častí a my vám pošleme príslušenstvo express.

Budeme zodpovední za naše služby a produkty.Budeme vám dať uspokojivú odpoveď na všetky primerané otázky.Veríme, že ak budeme mať viac pokoja, frank a porozumenie medzi seba a skúste na to myslieť, v inej polohe, akýkoľvek problém sa dá vyriešiť veľmi jednoducho.

Nákladná popis

Kupujúci si môže vybrať dva spôsoby platby: platba vopred alebo odstúpenie od zmluvy.Odpoveď: platba vopred znamená, že po kupujúci a predávajúci určiť poštovné, kupujúci prvý zaplatí poštovné spoločnosti, ktoré sa zhromažďujú a hradí spoločnosť mene express spoločnosti.B: kupujúci zaplatí express spoločnosť priamo, keď je tovar dodaný.

Spôsob platby

Dôrazne odporúčame, Alipay riešenie.Bezpečné a spoľahlivé.Užívatelia, ktorí nemôžu používať Alipay môžete vybrať, online bankového prevodu.

Doprava pokyny

Sú dva spôsoby, ako dodať tovar: logistika a expresné dodávky

Odpoveď: výhodou logistika je, aby zasielateľ je lacné, ale nevýhodou je, že čas je trochu pomalšie.Po príchode tovaru, odosielateľ by mal vyzdvihnúť tovar tým, že sám na príchod stanice; po príchode logistika tovaru, prijímač bude informovať telefonicky, a prijímateľa, len musí priniesť svoj občiansky preukaz na vyzdvihnutie tovaru.

B: výhody expresné doručenie rýchlo sa doprava, a až k dverám doručenie (v rozsahu expresné doručenie), ale nevýhodou je, že nákladná železničná doprava je pomerne drahá.Ak to nie je nevyhnutné, všeobecne sa odporúča, ak chcete odoslať logistiky.

• Certifikácia - CCC, ce
  • Osvetlenie Priestoru - 15-30square metrov