Vreckové Zrkadlo Prázdne Kompaktné Zrkadlá Striebro make-up Zrkadlo 500X /veľa

Pravidelné cenu €464.40
  • Značky: muž ženu zrkadlo, gy6 zrkadlo, mv zrkadlo, gls zrkadlo, lg zrkadlo, hyundia zrkadlo, g5s zrkadlo, kar dvr zrkadlo, g3 zrkadlo, zrkadlo enduro

Kategória: Starostlivosť O Pleť Nástroje

Striebro Prázdne Kompaktné Zrkadlo Okrúhle Kovové Make-Up Zrkadlo Propagačné Darček

Môj kompaktné zrkadlá sú zábavné, moderné a štýlové!

Ich vzhľad a pocit, ohromujúci a urobiť perfektné darčeky pre vašich priateľov, rodiny, družičky, a tak mnoho ďalších ľudí vo vašom živote.Tieto skvelé družičky dary a perfektné osadenie stromček!

Kompaktný prichádza s dve zrkadlá na vnútornej strane.Na zadnej strane compact je mierne tvarovaná alebo kvet vyryté dva návrhy.Na prednej strane kompaktný má krásnych žiarivých lesklý dizajn.

Tam je jeden jasný film onside chrániť ju, aby sa zabránilo dostať žiadny škrabanec.To je veľmi žiariť a nie je žiadny škrabanec.

Tento kompaktný zrkadlo je lesklý strieborný tón prípade...opatrenia 2.4 palcov (62mm) v priemere.Ako si otvoriť kompaktný existujú dva pravidelné zrkadlá.

Strieborný tón

Cca: 2.4" /62mm

Package:500 prázdne striebro zrkadlá

A môžeme ponúknuť laser Osobné Rytie na tvári a na chrbte,na oboch stranách sú k dispozícii.Žiadne fotografie,obrázok,text, alebo akékoľvek logá.

Prosím, kontaktujte nás, keď ju budete potrebovať.

Stav 100% Nové Materiál Zliatiny(Olovo a nikel bezpečné)+Sklo Veľkosť Cca:6,6 cm x 6.2 cm

Hrúbka: 7.9 mm

1 palec = 25,4 očakávané mm alebo 1 mm = 0.0393 palcový Farebný matný strieborný tón(nie silver plated) Množstvo 1PC Časť Č.B15137 Poznámka

• Hlavný Kameň farba - Striebro