TENMARS TM-207 Solárnej Energie Meter Odstrániť Senzor Drôtu Dĺžka 1,5 M S 3 1/2 LCD Displej Číslice

Pravidelné cenu €262.63
  • Značky: svorka f 190, 3 true rms, svorka rms w, svorka thrue rms, level 5 napájanie, zvukomer namontované, yf 370a tenmars, svetlo meter príslušenstvo, svorka meter huabang, true rms b01 pero

Popis produktu TENMARS TM-207 Solárnej Energie Meter Odstrániť Senzor Drôtu Dĺžka 1,5 M S 3 1/2 Číslic LCD Displej TM-207Solar Power meter je ideálny na meranie slnečného žiarenia, ktoré je emitované slnkom z jadrovej syntézy reakciu, ktorá vytvára elektromagnetickej energie.Spektrum slnečného žiarenia je blízko, že čierne telo s teplote okolo 5800 K. O polovicu žiarenie vo viditeľnej krátkovlnné časť elektromagnetického spektra.Druhá polovica je väčšinou v blízkej infračervenej časti, s niektorými v ultrafialovej časti spektra.V merných jednotkách sú Wattov na meter štvorcový alebo BTU, typické skúšky a merania.Aplikácie: Meteorológia aplikácie.Poľnohospodárstvo aplikácie.Fyzika a optických laboratórií.Slnečné žiarenie merania.Solárne prenos merania.Slnečná energia výskumu.Identifikovať vysoký výkon systému windows.Užitočné nastaviť Solárne FOTOVOLTAICKÉ Panely na optimálne uhly dopadu.Intenzita svetla Meraní pre automobilové sklá.Funkcie: 3 číslice LCD displej s maximálnym čítanie z roku 2000. Externý snímač.Meranie Slnečného žiarenia vyžarovaného slnkom.Zobrazovacie jednotky: W/m2 (vo Wattoch na meter štvorcový) alebo BTU.Dáta Hold/ MAX/MIN funkcie.Špecifikácia: Displej:3 číslice, 2000 čítanie Rozsah:2000 W/m2, 634BTU / (ft2xh) Rozlíšenie:0.1 W/m2, 0.1 BTU/ (ft2xh) Presnosť:Typicky ± 10W/m2 [±3 BTU/ (ft2xh)] alebo ± 5% podľa toho, ktorá hodnota je väčšia, v slnečnom svetle.Teplota zahrnuté chyba +/- 0.38 W/m2 / ºC [±0.12 BTU/ (ft2xh)] / ºC] odchýlka od 25 ºC.Uhlová presnosť:Kosínus opravené Drift:

Predstavenie Spoločnosti Shenzhen Mreay Elektronického Obchodu Co.LTD sa Špecializuje na poskytovanie elektronických testovacích nástrojov,digitálny multi-m, digitálny svorka metrov, zem odpor testerov, izolácie, testery, výkon testerov, životné prostredie detektory a ďalšie špeciálne nástroje na detekciu vo viac ako 80 výrobkov série,a Mobilné telefóny, Príslušenstvo, Vzdelávacie Rubiks Kocky, Hračky Atď Viac Dodávky Výrobkov Obchodná Spoločnosť.Budeme poskytovať najvyššiu kvalitu produktov a služieb pre našich zákazníkov!Všetky naše produkty sú predovšetkým malé wholesales!Vhodný pre väčšinu potrieb zákazníka!Ak potrebujete prispôsobené produkty, kontaktujte nás, prosím!Naše výrobky sú široko uznávané a dôveryhodných užívateľov a môže splniť neustále meniace sa ekonomické a sociálne potreby,vítame nových a starých zákazníkov zo všetkých oblastí života, kontaktujte nás pre budúce obchodné vzťahy a vzájomné úspech!FAQ Aká je dodacia lehota?Pripravené na Lodi, doba dodania je 7~10 dní, pre položky, ktoré nie sú na sklade, 100 dní, v závislosti na množstve.Ako dlho bude trvať na vykonanie mojej objednávky?Závisí to od veľkosti a zložitosti zákazky.Prosím, dajte nám vedieť, množstvo a vaše špeciálne požiadavky položky, tak, že môžeme radiť plán výroby.Koľko bude prepravné poplatky byť?To bude závisieť od veľkosti vašej zásielky a spôsobu prepravy.Keď vás informovať prepravné poplatky, dajte nám prosím vedieť váš obľúbený spôsob dopravy (letecky alebo po mori), a vaše cieľové miesto.Ktoré poštovné port prepravujeme tovar od?Zvyčajne, sme loď, z Shenzhen, ak potrebujete akékoľvek ďalšie porty prosím, dajte nám vedieť.

• Názov Značky - Tenmars
  • Presnosť - ± 10W/m2