24V12V 10kw auto ohrievač nepremokavé naftový ohrievač vody, kúrenie auto ohrievač parkovanie ohrievač spaľovania + držiak

• Značky: 10kw auto invertného, vevo naftový ohrievač, naftový ohrievač urob si sám, naftový ohrievač pl, elektrický ohrievač vody 24kw, naftový ohrievač 8kw, naftový ohrievač zohrieva, 220v solárny ohrievač vody, naftový ohrievač 8 kw vody, naftový ohrievač 10 ml

Kategória: Drevoobrábacie Stroje A Diely

Stroj princíp:

Hlavným motorom ohrievača poháňa piest palivové čerpadlo, spaľovanie-podpora vzduchu ventilátor a rozprašovač otočiť.Olej, čerpadlo odošle nasávanie paliva do rozprašovač prostredníctvom ropovodu.Na rozprašovač mix nasávanie vzduchu do spaľovacej-podpora vzduchu ventilátor a rozdrobených tým, vykurovací olej v hlavnej komore prostredníctvom pôsobenia odstredivej sily.Vzduch je zapáliť teplej žiare zástrčku, a úplne spálil a potom ohnut v zadnej časti spaľovacej komory.Cez vnútorné steny a chladiča vyššie vody bunda, teplo sa prenáša na stredných vo vode bunda interlayer - chladiva.Po zahriatí, médium cirkuluje cez celú potrubného systému v rámci akcie z obehu vodné čerpadlo (alebo tepla konvekciou) na dosiahnutie účelu kúrenie.Výfukový plyn horel tým, že ohrievač je vypúšťané do výfukového potrubia.

Pokyny:

Môže predhrievanie motora a auto v rovnakom čase, bez spustenia motora, takže si môžete vychutnať teplo domova, keď otvoríte dvere v chladnom zimnom období.

Aplikácie:

Samostatný ohrev vody parkovanie ohrievača sú široko používané v nízkej teplote start-up, odmrazovanie a vykurovanie vodou chladených motorov v rôznych typoch vozidiel, ako sú autá, úžitkové vozidlá, osobné automobily, nákladné automobily, špeciálne vozidlá, stavebné vozidlá, lode, lode a jachty.To môže tiež byť používaný na vykurovanie, tepla, ochrana a predohrev motory rôznych typov ventilátorov a postrekovače, sanitácia vozidlá, potraviny vozíky a rastlín-špecifické vozidlá, ktoré používajú voda (nemrznúca) na zníženie motora nosenie a predĺžiť ich životnosť.

• Certifikácia - Žiadne