Kožené Dashmat Panel Kryt Príslušenstvo Pad Dash Mat slnečník Koberec Pre Mazda8 Mazda 8 cx-7 a cx 2 demio 323

• Značky: visieť náušnice, vianočná čiapka, 7 p motocykel prípade

OBUTIE:Pre Mazda8 Mazda 8 cx-7 a cx 2 demio 323 .Kožené Dashmat Panel Kryt Pad Dash Mat Koberec Auto Styling Auto Príslušenstvo

PREMIUM FABRIC-polyuretánová koža dáva váš dashcover cíti mäkké.Na BDFHYK tabuli mat Žiadne chemické zápach alebo materiál zápach,Vynikajúce spracovanie,vyzerajú veľmi elegantné a módne.

BEZPEČNOSŤ-To dash kryt chráni prístrojovú dosku povrch pred škodlivým uv žiarenia, ktoré môže spôsobiť trhliny a deformácie.To môže tiež zahŕňať chyby a nedokonalosti staré tabuli.Dash kryt tiež pomáha znížiť nebezpečné čelné sklo odlesky, bloky nečistoty a prach,Zlepšiť bezpečnosť jazdy.

CUSTOM DESIGN-auto dash mat je na mieru ušitá na mieru vášho interiéru vozidla kontúry.Computer-aided vzory nielen zabezpečiť maximálne pokrytie a naplno využívať svoje držiaky, otvory, snímače, a čo je najdôležitejšie vaše airbagy (niečo lacnejšie one-size-fits-žiadne dash rohože nerobia).

JEDNODUCHÁ MONTÁŽ-Na zadnej strane dash kryt pad rohož je vyrobená z non-slip silicone častice, ktoré je pripravené na použitie.alebo to môže byť pevné a nainštalované .

strane pohonu

LHD=ľavej strane disku