Továreň Na Výrobu Vlastných Polyester Cinch Taška Cinch Batoh

Pravidelné cenu €579.49
  • Značky: huamei chladnička, popruh huamei gt elegantné, gitary 325 vľavo, 325 pílou 58, sex pištole prípade mate, black 325 gitara, pás huamei, 325 pílou 20, 325 prírodné gitara, shell y6 huamei

Podrobnosti: Továreň na výrobu vlastných polyester cinch taška cinch batoh Položky: šnúrku Materiál:210D polyester Veľkosti: 35*40 cm ALEBO 34*43 cm Tlač: podľa vašich požiadaviek (vyššie ceny základne na jednu farbu loga tlač) Pohlavie: Unisex Funkcia: Šnúrkou, Farba: Čierna, Biela, Žltá, Obloha Modrá, Fialová, Tmavo Modrá, Fushia, Oranžová, Ružová, Kráľovská Modrá, Červená, Zelená, lipovo zelená.Funkcie: 1. Ľahko šnúrkou taška dizajn, ideálny pre vonkajšie, školu, deti a šport. 2. Opakovane polyester taška. 3. 13colors pre váš výber. 4. Trojuholníkový tvar kože, šitie na rohu posilniť taška. 5, Materiál, bez olova Poznámka: môžu byť 1-2 cm Odchýlky v rozmeroch, pretože ručné meranie.Prosím, dajte nám vedieť vaše pred vašej objednávky, aby sme mohli zariadiť mock-up pre vás kontroly.

• Číslo Modelu - huamei-325
  • Štýl - Móda, ŠPORT
  • Miesto Pôvodu - Futian, Čína (Pevninská Časť))
  • Veľkosť - 35*40cm