JADRNÝ 2018 Hot predaj vintage štýl, originálne kožené batoh pre muža, ženu, módne školské tašky 2 luxusné farby vlastné služby 9659

Pravidelné cenu €571.29
  • Značky: holografické luxusný batoh, víťaz dizajnér batoh, plátno taška cez rameno rameno, macbook taška 13 ženy, výlet kožené muž, geritable kožené batoh, marin batoh mužov, lov zelený batoh, výchova k demokratickému občianstvu brašna, dolce mužov luxus

TERSE_2018 Hot predaj vintage štýl, originálne kožené batoh pre muža, ženu, módne školské tašky 2 luxusné farby vlastné služby Pred vami, aby, pls láskavo kontaktujte nás na kontrolu položka na sklade, alebo nie.

detaily produktu Model Č LN9659 Kožené batoh Stav 100% zbrusu nový "Horizont" batoh v mäkká, farba-bohaté Venezia teľacie kože.Kožené batoh Veľkosť 320x430x145mm Kožené batoh Štruktúra Hlavných oddelení s magnetickým uzáverom; šnúrkou prednej strane.Vo vnútri: jeden veľký priestor pre tablet/laptop a tri otvorené vrecká na mobil, peňaženku, vizitky a jeden zazipovaný vnútorné vrecku Kožené batoh Farby Modrá; Burgundsko; ak chcete, iná farba, prosím, správu nám, môžeme prispôsobené pre vás.Kožené batoh Materiálov Skvele ručne v "SOFT & PRIEDUŠNÁ" 100% originálne talianske teľacie kože,vo vnútri je podšívka s plátno bavlnené,YKK zips z Japonska, Kožené batoh Remesiel Ručné farbenie pomocou PATINOU technika robí peňaženky "umelecké a lesklé" Kožené batoh Funkcie Top-carry rukoväť.Nastaviteľné ramenné popruhy.Dve predné vrecká klapka.Obrátil-okraj konštrukcie.

1. S vypracovať šitie a šitie linky, pomerne odolné, na dlhodobé používanie.

2. Toto talianske kožené batoh poskytuje celoživotnú organizácie a krásu.

3. A nezabudnite, talianskej kože batoh robí jeden z najlepších darčeky!OEM vlastné tašky služby

Sme jedným z top veľkoobchod tašky výrobcu v Číne, ktorí dizajn, prispôsobiť, výroby a trhu, tašky, obuv a opasky.Kontaktujte nás, ak chcete vytvoriť vlastné tašky, môžeme dať svoje vlastné logo na to!

• Veľkosť - 42cm Height x 30cm Width x 15cm Thickness
  • Technics - Ručné
  • Materiál - Hladká pravá koža (taliansky teľacie kože)
  • Predaj spôsoby - Maloobchod, Veľkoobchod, distributior, Dropshipping, OEM