Umývadlo Batérie, Mosadz Kúpeľňa Studenej A Teplej Mixér Ťuknite Na Položku Antique Brass Umývadlo, Batérie, Dual Rukoväte Rose Gold Povodí Batérie

Pravidelné cenu €191.99
  • Značky: zlaté náušnice ruže kvet, mosadz náušnice kúpali zlato, kuchyňa kohútikov biela konci zlato, rose gold vodopád náušnice, čierne zlato náušnice dúha, povodie kohútik ruža zlatá farba, mosadzné kuchynské batérie, 7114, mosadz zlato krúžok vintage, 3 otvor kuchynské batérie, mosadz, kuchyňa gadget nastaviť rose gold

Kategória: Kúpeľne, Umývadla,Batérie A Príslušenstvo

spôsoby platby:

Doprava:

-Uistite sa, prosím, vašu objednávku adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ s dodaciu adresu,a nechať svoje celé meno pre lodnú dopravu.

-Tovar bude dodaný do 3 pracovných dní po zaplatení.

-Poštovné bude na celom svete prostredníctvom Skola-trstene.sk Doprava/ePacket/Čína Príspevok Air Mail/UPS/FEDEX/DHL/EMS.

-Diaľkové oblasti môže spôsobiť extra expedičný poplatok.

Drop Shipping:

-Podporujeme Klesá Doprava,prosím zanechať adresu pri zadaní objednávky,budeme loď objednávky klienta podľa vašej požiadavky.

Záruka:

-5 rokov výroby záruky;Budeme ponúkať svoj voľný nové diely alebo príslušenstvo s dopravu zadarmo v priebehu 3 mesiacov po nákupe.

-Budeme ponúkať svoj voľný nové diely alebo príslušenstvo, ale musíte platiť za niektoré prepravné poplatky, ak viac ako 3 mesiace a menej ako 1 rok.

Kontaktujte nás:

-Ak chcete umiestniť veľké, aby pre veľkoobchod,prosím, neváhajte nás kontaktovať.

-Ak potrebujete objednať viacero položiek,dajte nám prosím vedieť ako prvý.Ponúkame vám niektoré zľavu.

Spätná väzba:

-Akúkoľvek spätnú väzbu od vás bude veľmi ocenil.Ak ste spokojní s našimi službami, alebo produktov,prosím, nám dať 5 hviezd.

-Ak nie ste spokojní s produktmi,kontaktujte, prosím, zákaznícky servis a vyberte, ak sa chcete vrátiť do 15 dní,budeme radi, ak chcete vyriešiť tento problém pre vás.

Vezmite Prosím Na Vedomie:

-Dovozné clá,dane a poplatky nie sú zahrnuté v lodné náklady.

-Kupujúci znáša všetky zodpovednosť za všetkých dodatočných poplatkov, ktoré vznikli (ak nejaké sú).

FAQ

Q1:Kto bude dovoliť colného poplatku a DPH poplatok alebo iné dovoz v mojej krajine?

A1:Zvyčajne kuriérska spoločnosť sa bude konať colné odbavenie,budeme deklarovať produktu hodnota závisí od produktu na faktúre.

Otázka 2:Je niť, vhodné pre našu krajinu?

A2:Náš produkt je 1/2 závit,takže by to malo byť použitá vo väčšine krajín sveta.

Q3:Ako dlho na lodi na mojej krajine?

A3:prečítajte si sledovania a shippment.Existuje podrobný návod.Väčšina krajín, ktoré dodávajú zo zahraničia sklade dodanie 5-10 dní,v niektorých krajinách v odľahlých oblastiach môže byť dlhšia.

Q4:Keď dostanete balík,ale je zlomený,ako to urobiť?

A4:skontrolujte Prosím, pri dodaní položky,ak je poškodené,prosím, láskavo prijmi ho a ihneď nás kontaktujte.Urobíme potvrdenie a odoslať vás novú.

Tipy:

-Dúfam, že rešpektujú naše úsilie.Akékoľvek zlé recenzie, bez komunikácie nebude akceptovať po-predajný Komunikácia robí svet lepším miestom.

Prajeme vám užite si nakupovanie!!!

• Ventil Materiál Jadra - Keramické
  • Je To Inteligentné Zariadenie - NO