Gisha Povodí batérie, umývadlo zmiešavacie vodovodné batérie, čierna kúpeľňa vody na umývadlo mixér palube namontované torneira robiť anheiro G 1118

• Značky: hootan povodí batérie, nezvyčajné povodí batérie, nálepky umývadlo, kúpeľňa skladacie umývadlo, yanjun povodí batérie, miniatúrne povodí batérie, matné povodí batérie, á povodí batérie, brazília povodí batérie, nohavičky umývadlo

Kategória: Kúpeľne, Umývadla,Batérie A Príslušenstvo

Platba: akceptujeme ESCROW / Kreditnú Kartu A VISA .Banka Bankové Prevody; Western Union, Paypal, atď.Zásielky a podmienky: ※ Zvyčajne zásielky môžu byť usporiadané do 1 pracovného dňa po prijatí platby.Každá položka môže byť dodávaný ak je platba prijatá pred 17:00 každý deň.

※ Sme zvyčajne lode tým, Fedex ,DHL,EMS alebo niektoré priame linky pre niektoré krajiny.Zvyčajne dodacia lehota 5-7 pracovných dní.

※ Sme loď podľa adresy na Skola-trstene.sk.Takže prosím, uistite sa, že vaša adresa na Skola-trstene.sk je správny.

※ Mail tranzitný čas je najlepšie odhadnúť, ale nie sú zaručené.Ako tranzitný čas sa mení.

※ Kupujúci je zodpovedný za vrátenie zásielky.

※ Doprava zadarmo na NÁS,Juhovýchodná Ázia,iné krajiny pls skontrolujte podľa Prepravné náklady podrobnosti

※ Zasielame do celého sveta ,krajín, ktoré nie sú v našom zozname ,pls kontaktujte nás pre prepravné náklady na Vrátenie: Vráti na výmenu sú povolené, a musia sa začať kupujúcim v týchto lehotách:

※ Chybný/ Nesprávne Položky - v rámci záručnej doby.

※ Non-Chybný Tovar (10% doplnenie stavov poplatok bude účtovaný poplatok) - do 14 dní od doručenia.

※ Ak by ste chceli na vrátenie výrobku(ov) za opravu / výmenu / vrátenie peňazí, prosím, láskavo kontaktujte náš služby zákazníkom

※ Záručná doba: Štandardné 2-ročná záruka (od dátumu expedície) pre všetkých výrobkov, pokiaľ nie sú špecifikované v konkrétnej položky stránky.

※ Kupujúci sú zodpovední za vrátenie poštovného za žiadnych okolností.

• Teplej A Studenej Vody - Áno
  • Typ Inštalácie - Paluba Namontované