Kuchyňa Viacúčelový Úložný Stojan Ploche Indukčná Varná Doska, Stojan Sporák Držiak

• Značky: obrie macko, polygel, čierna noc tituly

Popis

Toto multifunkčné úložný stojan je vyrobený z odolného železa a dreva materiálu.Pomáha udržiavať poriadok pre váš kuchynský riad, knihy, drobné výdavky na bezpečné uloženie na stojane.Ideálny spôsob, ako na organizovanie a usporiadanie riadu, kníh a iných položiek.Môže byť umiestnený na stolové alebo kuchynské, priestor na ukladanie údajov za vás.

Funkcie

- Farba: Ako na obrázku .

- Materiál: Železo, drevo.

Veľkosť: 40.00X30.00X8.00 cm/ 15.72X11.79X3.14 palce.

- Môže byť široko používaný v kuchyni, dať na stôl, aby vám pohodlné rodinného života.

- Jednoduchý a praktický stojan dizajn môže splniť všetky vaše potrebné organizovať rôzne veľkosti kuchyne, či kancelárske potreby.

- Robustná konštrukcia.Podporuje ťažšie kuchynský riad, pečenie, knihy, drobné výdavky, atď.

- Môžete dať tento organizátor stojan, držiak, ako nádherný darček pre rodinu a priateľov.

- V kombinácii so super materiálov a jednoduchý dizajn vyzerá, všetko, aby to bolo lepšie a nádherné hrebeňové organizátor.

1 x Úložný Stojan