JOYMARK 17 cm Jednoduchý Originálny Mincový Striebro Náramok Ženy Reťazca Náramok Ošípaných Nos Štýl 925 Silver Reťazí Náramky TSB539

Pravidelné cenu €62.03
  • Značky: putá uši, nos reťazca, dvojitá reťaz nose krúžok, textúrou nose krúžok, falošné kovové reťaze, false nos striebornú reťaz, severské zlato reťazca, curban ženy reťazca, drew dom zlata reťazca, reťaz ženy boss, holden ženy reťazca

Kategória: Jemné Šperky

Značka: JOYMARK Položka Č.: TSB539 Štýl: Jednoduché Ošípaných Nos Štýl 925 Silver Reťazí Náramky Materiál: Pevná 925 Sterling Silver Farba: Vintage Tón, Veľkosť: Šírka:7mm, Dĺžka:17 cm (Pls poznámka:vzhľadom na ručné meranie, veľkosť sa môžu mierne líšiť, prosím, dovoľte 1-2mm chyba.Vďaka za pochopenie.) Hmotnosť: cca 11.31 g/ks Balenie: Vrecko+štandardný export kartón, 1pc/ veľkosť/ farbu

Všetky fotografie sú praktickosť fotografovanie , bez PS spracovanie, zabezpečiť to, čo vidíte je to, čo dostanete.Sľubujeme len predávať produkty najvyššej kvality,nebudete chýbať!

Tento 17 cm Jednoduchý Originálny Mincový Striebro Náramok Ženy Reťazca Náramok Ošípaných Nos Štýl 925 Silver Reťazí Náramok TSB539 dodáva sofistikovaný kvality na všetky vaše šperky dizajn.Je to pekný darček pre vašu priateľku,manželku,matku,dcéru.Môžete chytiť pozornosť s ligotať sa tento Jednoduchý Ošípaných Nos Štýl 925 Silver Reťazí Náramok v sociálnej zhromažďovanie, šumivé ako hviezdy medzi radov.

Naše Balenie:

Spôsoby Platby:

1.Spôsoby platby dostupné na Skola-trstene.sk patrí: Úverové Karty, Bankový Prevod, Western Union,atď.

2. Ďakujeme za rýchlu platbu.Vezmite prosím na vedomie, že platby sú potrebné podať do 3 dní od zadania objednávky.

3. Ak by ste chceli kombinovať doprava, prosím, kontaktujte nás pred mimo kontrolu.

4. Po realizáciu platby, budeme loď položka do 1 až 3 pracovných dní.

Poštovné A Balné:

1. Môžeme len dodať pre kupujúceho potvrdená dodacia adresa poskytované na Skola-trstene.sk , prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa je správne pred uskutočnením platby.

2. Rôzne čas dodania závisí od rôznych krajín a poštovné spôsobmi:

3. Dovozné clá, dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu.Kupujúci sú zodpovední za tieto poplatky.

Prosím, informujte sa u svojej krajiny colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred kúpou.

Návrat & Exchange Politiky:

1. Všetky položky, ktoré budú kontrolované prísne pred odoslaním.Dôrazne odporúčame, aby ste skontrolujte, či tovaru po ich prijatí.Čím skôr sa o probléme, rýchlejšie a lepšie zvládneme to.

2. V prípade, že ste dostal nesprávny, chybný, alebo položku nie, ako je popísané, prosím, kontaktujte nás pre čiastočné/úplné vrátenie peňazí alebo výmenu po prijatí položky.

3. VŠIMNITE si, prosím, vrátiť musí byť v pôvodnom stave, ako je prijaté, vrátane pôvodnom balení.Nemôžeme akceptovať vráti na použitých výrobkov alebo špeciálne objednaný tovar

4. Kupujúci je zodpovedný za vrátenie poštovné náklady, v každom prípade.

5. Dôrazne sa odporúča, že máte vrátiť vec v doporučenej zásielky, ako to bude poskytnúť vám s potvrdením o prevzatí.

6. Všetky Výnosy sú spracované do 3 pracovných dní od prevzatia tovaru.Prosím nezabudnite uviesť vaše Skola-trstene.sk používateľské ID, číslo objednávky, číslo položky a dôvod pre vrátenie vo vašej korešpondencie; inak vrátenie bude odložené.

O Spätnej Väzby:

1.Pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.A naším cieľom je 100% pozitívnu spätnú väzbu & harmónia z našich vážených zákazníkov.Tak sme sa ísť všetci von, aby vám poskytli ďalšie jedinečné produkty najvyššej kvality a lepšie služby.

2. Spätnú väzbu budú ponechané, keď sme dostali spätnú väzbu od vás.

3. Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní so svojím nákupom, kontaktujte nás na vyriešenie akýchkoľvek problémov tam pred odchodom spätnú väzbu.

Kontaktujte Nás:

Môžete chatovať s nami priamo online Skola-trstene.sk online čet alebo nám pošlite správu.

• Strane Kameňa - Žiadne
  • Položka Druh - Náramky