S925 Prírodné Červený Turmalín Náušnice Najvyššej Kvality pre Ženy Červené Drahokamy Eardrops 4*6 Strán Retro Eleganciu Mincový Striebro

Pravidelné cenu €57.01
  • Značky: luxery striebro earings, krúžok prírodné turmalín striebro, autizmus striebro earings, prírodný krištáľ earings striebro, anjelské striebro earings, prírodné ametyst earings, ružový turmalín striebro earings, modrý turmalín náušnice, prírodné zelené ametist earings, turmalín striebro káblové

Kategória: Náušnice

Sku:s196767

PROCOGEM Vykonať len Vysoko Kvalitné jemné Šperky s Najlepšími drahokamy!Produkt:Prírodné Červený Turmalín Náušnice Materiál: 925 sterling silver Pokovovanie: 3 vrstvy 18k Bielym zlatom Drahokam: Vysoko Kvalitné Prírodné Červený Turmalín Gem veľkosť: 4*6MM Gem hmotnosť: Cca 0,6 Ct Balenie: 1pc na jemné Šperky Box,1pc šperky box je bez Podpory zákazníkov prispôsobenie, drahokamy môžu byť nahradené inými kameňmi.ZADARMO CERTIFIC JEDLI A PACKAGE : Vitajte na Procogem Šperky Oficiálneho Obchodu ! 1.Procogem Šperky CO., S.r.o.nachádza sa v Šantung Šperky Mesta.Zamerať sa na Výrobu Prírodných Drahých Farebný Drahokam, Jemné Šperky! 2.Všetky Objednávky budú poskytované zadarmo vysoko kvalitné Šperky balík! 3.Všetky prívesky budú poskytnuté jeden voľný 925 silver chain náhrdelník! 4.Všetky dodávky budú použité ePacket,Skola-trstene.sk Štandardná Doprava,Skola-trstene.sk Premium Doprava, EMS,DHL,FEDEX,USP,ARAMEX,UPS ect podľa rôznych krajín. 5.Veľké množstvo,dáme naše najlepšie ceny!Vitajte na prajeme vám šťastný nakupovanie!!!Tešíme sa na príďte znova!

• Štýl - TRENDY
  • Názov Značky - procogem