Domov/Telocvični Nastaviteľná Lavica Hmotnosť Lavička, Zložené Posadiť Sklon Cvičenie Činka Bench, Silový Tréning Fitness Cvičenie Stanice

• Značky: vankúš dvojité lavičke ethel, 10 sklon bežiacom páse, 1 sklon bežiacom páse

Domov/Telocvični Nastaviteľná Lavica Hmotnosť Lavička, Zložené posadiť Sklon Cvičenie Činka Bench, Silový Tréning Fitness Cvičenie Stanice Táto všestranná hmotnosť lavička je vhodná pre všetky druhy vzdelávania, napr. silový tréning, zdarma hmotnosť a sit-ups.Prostredníctvom týchto cvičení, môžete cvičiť svoje ruky, brucho, nohy, zadok, atď.To môže byť upravený podľa rôznych športy.Výška operadla sa dá nastaviť v rôznych krokov.Je vhodný pre činka a sit-up cvičenia a môže pomôcť zlepšiť činka silový tréning.Môžete kombinovať právo aeróbne cvičenie na spaľovať tuk rýchlo.Pomôže vám mať dokonalé telo!

Funkcie:

Činka bench, fitness vybavenie, telesnej prípravy zariadení, činka flyes, fitness stanicu, domáce posilňovne, silový tréning fitness cvičenie stanice

Celotelové cvičenie vybavenie, veľmi vhodný pre biceps, bench press, rameno stlačte brušný sval, školenia, nohu pohyb a tak ďalej.

Pohodlné vysokou hustotou penové polstrovanie a sedadla, ktoré je zahusťovanie, pohodlné a priedušná, drží telo pevne a zníženie únavu svalov počas tréningu.

Prášok-potiahnutý povrch má skvelý vzhľad, ktorý je odolný voči vode a korózii.

Vyrobené z pribrala metal steel držiak s účinným zaťaženie 200 kg

Fitness stoličky sú zárukou vašej bezpečnosti, mechanickej podpory, stability a bezpečnosti, poskytujú väčšiu stabilitu a bezpečnosť pre vaše športové

Táto skladacia činka bench, ľahko sa prenáša & potrebná žiadna montáž

Pedál valec má 2 úrovne nastaviteľné, a tiež môže byť vymeniteľné pre pohodlnejšiu

Výška môže byť nastavená v 4 uhlov, practic činka flyes, pocit úsek na svojej hrudi.

Nastaviteľné pláži postavené na zahustenie podporované potrubie, ktoré je heavy-duty kovový rám, ktorý je zaručené, aby vydržali 440 libier Kapacity.

Vysoká hustota peny valca je navrhnuté tak, aby maximalizovala pohodlie používateľa

Non-slip nohy kryt, stabilnú podporu, tiež sa zabránilo poškriabaniu podlahy počas cvičenia.

Nastavenie gombíka, jednoduché nastavenie výšky

Rýchlo nastavovacia skrutka pre pohodlnejšie použitie

Dlhodobé používanie našich produktov môže účinne uplatniť svoje ramená, paže, pás, zadok a nohy.Desať minút denne, pričom obezita, zvýšenie svalovej sily, zmiernenie bolesti a tvarovanie dokonalé telo.

• Hmotnosť - 11kg
  • Nosná - 200 kg