Miesto Zvárač 3KW pozorovateľ Batérie Bodové Zváranie Stroj Balenia Zvaru

• Značky: nifo nabíjačky batérií, pozorovateľ blúzky, nabíjačka batérií špeciálnych automobilov, ako motolite autobatérie, fox pozorovateľ stan, auto 34b 17r batérie, tričko letecký pozorovateľ, kladivo zotrvačnosti pozorovateľ, fanúšikovia hračky pozorovateľ, nabíjačka batérií adjustae

Kategória: Nástroje

G90E Neznížila Pripomienka Auto Nástroj Neznížila Opravy Pozorovateľ Zvárací Stroj 220V

Popis Výrobku:

Automobilový inteligentné pulz opravu stroja.Na G90E, je ideálny výrobok pre neznížila ťahanie a rovnanie nízka hrúbka karosérie prvky, ako kapoty, dvere, strechu panel a krídla.

Výhody Split design, anti-slip package plastové kladivo, čistej medi kábel.Pulzný zvárací firma, zvárané s kvapka plastové čistej medi tip automatické, indukčné zváranie je trvalé.Úspory energie, nové artefakty, jednoduché použitie.Malé kúsky zváranie malé telo zranenia, stabilný vypínač, vysoký výkon, nosnosť, nie je ovplyvnený sieťového napätia, kolísania.Kľúč na výber, nezávislé zásuvky metóda je odolný a bezpečný, nové artefakty, jednoduché použitie.Modulárny dizajn bez problémov, microsoft procesor kontrolného systému.

Vlastnosti Produktu:

MULTIFUNKČNÝ NEZNÍŽILA SŤAHOVÁK 3 režimoch: Hviezdy a podložky pre zváranie karosérie prvok ťahanie Zvlnený drôt na zváranie, ideálne sledovať zaoblený profil (e.g.kormidlovne) Kontakt zmenšujúci sa, pracovať na svetlo vplyvy a pre dobrú dokončovacie JEDNODUCHÉ POUŽITIE, Intuitívne, je potenciometer umožňuje výber aj výstupný výkon a požadovaný režim Automatické, zvar je vytvorený tým, že jednoducho robiť kontaktu medzi nástrojom a na prvok, ktorý chcete narovnať

Technické Údaje: Model: 90E Vstupné napätie: 220 V Výstupné napätie: Uhlíková tyč ohrevu AC3V-5V Meson topenia AC1V-7V Dotyk zváranie AC1V-7V Príkon: 3KW Okamžitý maximálny výstupný prúd: 3500A Vstup maximálny prúd: 20A Spôsob práce: Automatické indukčné zváranie Pravidelných pracovných hodín: Automatický režim nastavenie programu Práce stánky: 7 kanálov 63 režimy jednostranný zváranie hrúbka: 0.6+1,2 mm Vysávač sací: 180kg Hmotnosť: 59.03 lb (26.78 kg) Rozmery (L* W* H): 19.6"*12.5"* 12.2" (50*32*31)

Package Zahrnuté: 1×Háčik kladivo, 1 x Uhlíkový prút konektor 1×Trojuholník chuck 1×Príručka bulík 2×Uhlíkové tyče 10×Trojuholník rovno vytiahnite list 1×Kľúč pre kľúča 1×Hosť 1 X Manuál

Obrázky Produktov:

Balenie A Doprava

Informácie O Firme

Vitajte

Šanghaj SiShun Strojných Zariadení Co., S.R.O.bola založená v roku 2007, predovšetkým zaoberá cezhraničné podnikanie na mnoho rokov.

V súčasnosti spoločnosť prevádzkuje viac ako 10000 druhov výrobkov s viac ako 100 zamestnancov.

Venujeme sa vám ponúka bezkonkurenčný výber produktov s najnižšiu cenu a najlepšiu kvalitu.

Viac dôležité, máme vlastné desať viac skladov vo svete, ktorý sa nachádza v 4 kontinentov.

Režeme viesť času, rozdelenie času a lodné náklady na najväčšej miere.

Šťastný spoluprácu!

Q:ste obchodnej spoločnosti alebo manufacurer?

A:Sme továreň.

Otázka:Ako dlho je váš čas doručenia?

Odpoveď: vo Všeobecnosti je 5-10 dní, ak je tovar na sklade.alebo je 15-20 dní ak tovar nie je skladom, je podľa množstva.Áno,mohli by sme ponúknuť vzorky zadarmo nabitie, ale nie zaplatiť náklady na dopravu

Otázka: môžete poskytnúť vzorky ?je to zadarmo, alebo extra ?A:Prepáčte,Sme nemôže ponúknuť bezplatné vzorky.

Otázka: Aký je váš platobné podmienky ?

A: T/T, L/C, D/P, D/A, Paypal, atď.

Sklady, Distribúcia:

Máme desať viac zámorské sklady

Šanghaj je sklad zahŕňa Ázijské distribúcia

Los Angeles je sklady kryt Americkej distribúcie

• Rozmery - 50*32*31 cm
  • Kľúčové slovo - Pozorovateľ Zvárací Stroj
  • Showroom Miesto - Žiadne
  • Názov produktu - Pripomienka Auto Nástroj Neznížila Opravy Pozorovateľ Zvárací Stroj 220V Welde
  • Po-predajný Servis Poskytujeme - Online podpora, Video technickú podporu
  • Použitie - Bodové zváranie