Prenosné HZCR-5000 tri fázy digitálne kvality elektrickej energie a energie analyzer cenu

Pravidelné cenu €3 886.66
  • Značky: vákuové analyzer, 3 fáza ac motor, power meter 3 fázy, power meter fáze harmonických, napájací kábel, 3 fázy, 3 fáza energie meter, fáza otáčania detektor, trojfázové transformátory, napájací adaptér fáza, energie kvality analizer

Kategória: Nástroje

Prenosné HZCR-5000 tri fázy digitálne kvality elektrickej energie a energie analyzer cena Popis Produktu

HZCR5000 Kvality elektrickej Energie Analyzer je komplexný test nástroj starostlivo vyvinutý našou spoločnosťou a sú osobitne navrhnuté pre oblasti test tri fázy, multi-funkčné a inteligentný, con c ise človek-stroj prevádzky.Je ľahko ovládateľný, veľký LCD displej, vysoké rozlíšenie, rozhranie v oboch Čínština a angličtina, nárazuvzdorný plášťa štruktúra a tak ďalej.Môže súčasne opatrenie 4-kanál prúd (ABC tri fázy a neutrálny vodič prúd), 4-kanál napätie (ABC trojfázové napätie a neutrálne napätie do zeme), vrcholová hodnota prúdu napätie, maximálna/minimálna hodnota za obdobie, v troch fáze nerovnováha faktor, krátkodobé pracovné napätie blikanie, transformátor K faktorom, činný výkon, jalový výkon, zdanlivý výkon, účinník a výtlak účinník, činný výkon, jalový výkon, zdanlivý výkon, celkové harmonické skreslenie a harmonické, atď.; Zobrazenie v reálnom čase, priebeh, harmonický pomer bar grafy aktuálne napätie, Dynamicky sa zachytiť okamžitá zmena napätia, prúdu, monitorovanie štartovacieho prúdu, monitorovanie výkonu parametre a vytvárať alarm zoznam, generovať trend graf na dlhý čas záznamu testovacie dáta.

V súčasnej moci aplikácie, viac a viac veľkú silu equi p prostredie, power grid viny stali sa viac a viac zložitejšie, s rozvojom priemyslu, ponúklo vysokej žiadosť viac a viac qua l vykryť, že elektrickej energie.Ponúkame toto analyzátor kvality elektrickej energie, ktorý môže pri riešení zložitých power systém rýchlejšie a presné, a monitorovanie a údržba kvality elektrickej energie parametre ďalšie komplexné a systémové ic .

HZCR5000 kvality elektrickej Energie analy s er prijať DSP + RAMENO dvojitý procesor architektúry, DSP je použiť pre zber údajov a spracovanie algoritmu, RAMENO je použiť pre komunikačný protokol a rozhraním človek-stroj na spracovanie; Analógový signál je získavanie o 2 kusy AD7655 z ADI spoločnosti.Rozlíšenie AD7655 je 16-bitové a to je 4 kanálový synchrónne vzoriek.Najvyššia vzorkovacia frekvencia môže dosiahnuť 1 MSPS, na zabezpečenie presnosti kanál a informácie integrity, a nemal chýbať žiadny prechodné zmeny v mriežke, dokáže presnejšie zistiť prechodné priebeh stúpa a klesá výrazne a priebeh prietokové prerušiť; DSP pracovná frekvencia je nad 200 MHZ, byť schopný včas monitorovanie energetickej sústavy a dynamicky nastaviť vzorkovacia frekvencia uvedomiť, synchronizácia napájania, frekvencie a frekvencie vzorkovania; Pomocou 5.6 -palcový LCD farebný displej, rozlíšenie 640 x 480 bodov bodky, s rôznymi displej farebný rozdiel medzi parametre fázy, priebeh, vektorový diagram, harmonický pomer, užívateľ môže byť efektívnejšie a viac intuitívne pochopiť stav power grid parametre.Vstavaná flash pamäť môžete ukladať 60 skupiny screenshoty naraz, 150 skupín zachytiť prechodné napätie/prúd priebeh obrázok, a 12800 skupiny alarm zoznamu.Štartovací prúd detekcia modelu môže trvalo zachytiť začínajúce aktuálnom stave na 100 s.Vstavaný 2G pamäťová karta na ukladanie trend krivky záznam, súčasné nahrávanie 20 parametrov (c an vybrať podľa potreby ) zbierať údaje pre každých päť sekúnd, trend krivky záznamy môžu byť uložené na 300 dní.

Analyzátor Kvality elektrickej energie aj pomenované: Inteligentný T hree S hase Analyzátor Kvality elektrickej Energie, Multifunkčný Analyzátor Kvality elektrickej Energie, ktoré simultánne s funkciami harmonické analyzátor, fáza volt-ampér merač, elektrický parameter tester.To sa vzťahuje na elektrinu priemysel, petrochemický, hutníctvo, železničnej, banské podniky, vedecko-výskumné inštitúcie, metrologického ústavu.Vhodný najmä pre komplexnú analýzu a diagnostiku na všetky napätie, prúd, výkon, príkon, harmonické, fáza elektrické parametre. 2 .Funkcia

Priebeh real-time display (4 kanály napätie/4 kanály prúd).

True RMS hodnota napätia a prúdu.

DC zložky napätia.

Špičkový prúd a napätie hodnoty.

Minimálne a maximálne polovicu cyklu RMS prúd a napätie hodnoty.

Phasor schéma zobrazenie.

Meranie každú harmonickú až objednávky 50.

Bar grafy ukazujú, harmonický pomer prúdu a napätia každej fáze.

Celkové harmonické skreslenie (THD).

Aktívny, jalový, zdanlivý výkon, podľa fázy a kumulatívne.

Aktívny, jalový, zdanlivý energie podľa fázy a kumulatívne.

Transformátor K faktorom.

Výkon faktorov (PF) a posun faktory (DPF alebo COSΦ).

Krátkodobé napätie blikanie (PST).

Tri fázy nevyváženosť(prúdu a napätia). 3. Base c ondition a w orking c ondition

Vplyv faktora

Test položky