Tri V Jednom, Tesárstvo Planer 220V Vysoký Výkon pracovnej Plochy Multifunkčný Dreva, Rezanie, Hobľovanie, Vŕtanie, Drevospracujúci Zariadenia

• Značky: organizátor multifunkčné dreva, príslušenstvo dreva multifunkčné, píliť drevo čepeľ, militari elektrické planer, multifunkčné valček drevo, electr planer dreva, dlho plánovač dreva, multifunkčné dreva klip, hitachi dreva plánovač, typy elektrických planer

Kategória: Obrábacie Stroje

Aby pripomienka:

1. Pre elektrické výrobky, zanechajte nám správu pri objednávaní, aby nám pripomínajú, ktoré napätia a pripojte potrebujeme.Pretože rôzne krajiny používajú rôzne zástrčky a napätia. 2. V dôsledku rôznych dávkach a inovované produkty, niektoré výrobky majú mierne odlišné farebné štýly na strane detail (ale majú rovnaké funkcie).Budeme vás informovať pred odoslaním 3.Uistite sa, že vaša dodacia adresa je kompletný, telefónne číslo je správne, a poštové smerovacie číslo a adresa sú kompatibilné.Ak je vaša adresa je vzdialené, budete musieť zaplatiť dodatočné $ 35 za dodávky služieb. 4. O faktúre a vyhlásenia hodnoty, ak máte špecifické požiadavky, môžete nás kontaktovať alebo nechajte správu v objednávke.

Parametre Výrobku

Prosím, prečítajte si nasledujúce tipy pred nákupom.Ak máte akékoľvek otázky, prosím kontaktujte nás.

O dovozné clo / customs clearance 1. Ak sa rozhodnete "Predávajúci Spôsob Dopravy USD 368.42", pomôže vám usporiadať zásielky.Tovar zašlite na vášho najbližšieho prístavu!Budete musieť vyzdvihnúť si tovar v prístave. 2. Kupujúci musí zaplatiť prístave určenia poplatky (napr. terminál nakladanie a vykladanie poplatky, dokument poplatky, skladovacie poplatky, atď.), poplatky za colné odbavenie, a dodania dane.Nie sme zodpovední za všetky vývozné alebo dovozné clá.Vzhľadom na kupujúceho dôvodov, colné nepodarilo urobiť a tovar boli vrátené alebo zničené.Nebudeme vrátenie platby.Poznámka: Pre krajiny, ktoré sú ťažké prejsť zvyky, ako napríklad: Brazília, Turecko, Argentína, atď.Pred zakúpením, uistite sa, že máte schopnosť odovzdať colnému.O express prijatia: 1. Ak sa rozhodnete DHL / ARAMEX / FEDEX, TNT, UPS, atď., pomôže vám usporiadať medzinárodné expresné doručenie na vašu adresu priamo (home service)!Ak je tovar odoslaný do express, kupujúci je povinný platiť daň pri príchode. 2. Pred podpisom, kupujúci by mali dôkladne skontrolujte zásielku / zásielku pred podpisom tovaru.Uistite sa, že obal je neporušený, ak existuje akékoľvek poškodenie, prosím, nasnímajte fotografiu a napíšte nám do 24 hodín.My vám pomôžeme.Poznámka: Ak je vaša adresa v odľahlej oblasti, budeme vás kontaktovať a budete musieť pridať ďalšie $ 35 (kliknite tu pre doplnenie náklady na dopravu) ďalšie doručenie poplatky.O Spätnej Väzby: Ak ste spokojní s našimi výrobkami a server, po potvrdení tejto objednávky, prosím, zanechajte nám pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, a budeme tiež poskytnúť vám "ideálny 5 hviezd", vaša odozva je veľmi dobré pre náš obchod dôležité Ďakujem.

• Hobľovanie hĺbka - 0.8 mm
  • Pracovný stôl veľkosť - 680*300mm