Prechádzky Za Obmedzenie Stroj pre Terénne úpravy Chodníka brúska

Pravidelné cenu €10 439.38
  • Značky: živica brúska, golf 7 centre čiapky, plastové brúska, sklo brúsky, nova brúska, break šijací stroj, brúska kolo, titán brúska, šijací stroj teen, m centrum spp

Kategória: Obrábacie Stroje

Cena len pre referenčné, špecifické náklady na základe vašich požiadaviek a cieľový port, prosím, kontaktujte nás pre viac informácie o produkte a komentáre

Popis produktu Betónového obrubníka stroj je jeden-čas ukončenia celého procesu, ktorým sa obrubníky v lokalite liatím konštrukcie, ktoré môžu zlepšenie efektivity práce a znížiť práce intenzity.Plastové betón môže byť tiež použitý ako suché pevného betónu.Po tom, spevnené tým motorom, je tvorená posuvné plesní a vibrated priebežne počas chôdze.Tvoril obrubník má väčší vplyv, silu a stabilitu.Pracovný princíp: Špirála čepele sú inštalované v prednej formovanie formy, a čepele neustále otáčať, aby neustále tlačiť cementu, betónu do formovanie plesní a vytlačiť chodníka.Vibračná tyč je nainštalovaný v prednej časti tvoriť plesne.Vysokou frekvenciou vibrácie prút je cementu, betónu dosiahnuť určitý stupeň kompaktnosť a stroj preddavky jeho vlastnú silu.Špecifikácia Dlažby chodníka rozmer šírka Generátor nastaviť parametre Menovitý výkon 12kw Pracovné napätie 380V Začína forme elektrický štart odvod Tepla forme vodného chladenia Funkcie dobre-známej značky single-valcový vznetový motor, vysoká spoľahlivosť, dobre-známej značky 100% all-meď generátor Vibračná tyč tvorí vhodný pre plastové betónu (vyššia pevnosť obrubníky); vhodné pre suché pevného betónu (krajší vzhľad obrubníky) Automatické vyrovnávanie(voliteľné) nivelačný rozsah: +-5 cm (Japonský komponenty, teplotná kompenzácia, prepätím v sieti, a toz) Automatické riadenie Minimálnym polomerom otáčania: 3,5 m (Japonský komponenty, teplotná kompenzácia, prepätím v sieti, a toz) Dlažba rýchlosť 1-6m/min (pomocou CVT prevodovka, vhodné nastaviť najvhodnejšie dlažba rýchlosť) objem Násypky 0.4m3 (väčší objem, zníženie čakacej doby) Bez zaťaženia hmotnosť 2000kg Veľkosť 2800*2100*1200mm Údaje Aplikácií, Tento stroj je špeciálne vybavenie pre asfaltové zmesi alebo cementu, betónu výstavby ciest obrubníky.Široko používaný v diaľnic a mestských cestné obrubníky plastov.Postavený obrubníky lineárne má hladký vzhľad, vody reaining účinok je dobré,jednoduché ovládanie,vysoká účinnosť výroby.Balenie A Dodávka 1. Balenie:

1)Zabalený v ochrannou fóliou;

2)Balený štandardné import & export drevených prípadoch, alebo kartónov.

2. Doprava:

Logistiky; automobilových; vlak; tým, doprava; letecká atď.Profil Spoločnosti Chenan Yugong Strojových Zariadení Co., S.r.o.je veľké stroje výrobný podnik, ktorý sa zameriava na výskum a vývoj, výroba a predaj ťažby, výstavby tunela, sandblasting zariadení, cestnej a mostové konštrukcie zariadení a tak ďalej.

Sme presvedčený, že kvalitné nám môže dať prežitie, a tak sme len poskytnúť vám top produkty.Všetky výrobky s vysokou kvalitou spĺňajú medzinárodné normy a sú vysoko odhad všetkých klientov doma i v zahraničí.

Všetci zamestnanci našej spoločnosti sú odborne vyškolení, takže môžeme odporučiť najvhodnejšie zariadenia.Každý stroj bude prísne skúmať pred dodaním.Akékoľvek pochybnosti o stroj budú odpovedali do 24 hodín.Vítam vás na náš nový klient!Naše Výhody 1.Máme viac than15 rokov výrobu a export skúsenosti.

2.Export do celého sveta,vyhrať vysokú reputáciu medzi zákazníkmi.

3.CE, ISO 9001 a Prísne Výrobné Usmernenie na zabezpečenie vysokej kvality našich výrobkov.

4.V blízkosti Qingdao port vhodné pre export.

5.Zákaznícky servis zamestnancov 24 hodín on-line,ponúkame bezplatnú technickú podporu.

6.Továreň a Konkurencieschopné Ceny, ktoré vám ponúkame.

7.Silný Výskum, Vývoj a technický tím.

8.Rôzne strojové zariadenia na splniť všetky vaše potreby v našej továrni.

9.Inžinieri sú k dispozícii sprievodca inštaláciou a starať sa o iné problémy.

10.Ponúkame OEM a ODM, aby spĺňali všetky vaše požiadavky.

• Objem násypky - 0.4m3(veľký objem, zníženie čakacej doby)
  • Stav - Nové
  • Stroje Testovacie Správy - Za predpokladu,