Jar Leto Jeseň Sexy Biele Lištovanie Tvarovanie Korzet Vonkajšie Nosenie Trubice Topy Elastické Chudá Ženy Vesty Push Up Lady Camisoles

Pravidelné cenu €56.24
  • Značky: perlové bustier korzet, ružové biele perlové čipky, biele perlové druzy náramok, dĺžka orezať začiatok, bandue orezať začiatok, chorchet orezať začiatok, pandy orezať začiatok, malé biele perlové kabelku, lece orezať začiatok, biele perlové beret

Kategória: Topy & Tees

Vitajte na LUNBADA!

>>>Sledovať a stal fanúšikom, sa vám bude páčiť vyššie zľavy.

Názov Produktu

>>>Jar Leto Jeseň Sexy Biele Lištovanie Shaping-Korzet。

Produkt Parameter

>>>Vesta Type=Košieľka,Tvarovanie-Korzet,Tube-Top.

>>>Vesta Dĺžka=Krátke.

>>>Style=All-Zápas,Základné,Sexy,Móda,Bežné.

>>>Jedinečný Dizajn=Lištovanie,Šatka.

>>>Unikátna funkcia=Pohode,Priedušná,Vonkajšie Nosenie,Push-Up.

>>>Shape=Chudá,Štíhla.

>>>Dizajn=Lištovanie.

>>>Color=Pevné.

>>>Veľkosť Grafu=XS,S,M,L,XL,2XL.

>>>Textílie Type=Polyester.

>>>Nosenie Type=Riadok-Pracka.

>>> > Hrúbka=Pravidelné.

>>>Stretch=Vysoko Elastické.

>>>Sezóny=Jar,Leto,Jeseň.

>>>Scence=Dovolenku,Party,Cestovanie,Prázdniny.

>>>Krku Type=None.

>>>Ramenný Type=Šatka.

>>>Popruh Type = Odnímateľný, Nastaviteľný.

>>> > Nitkou Type=Bez Rukávov.

>>>Pás Type=Show-Pás.

Obliekanie Poradenstvo

>>>Veľkosť je príliš veľký, pozrite si prosím veľkosť grafu opatrne!

>>>Elasticitu sú vyhradené a skutočná veľkosť je 3-5 cm menší, než čistá poprsie obvod ľudského tela.

>>>Ramenný popruh je odnímateľná.

>>>Dĺžka späť pracky a ramenný popruh môže byť upravená.

>>> Nonskid kremíka.

>>> štyroch riadkov päť pracka, zdarma úpravu.

OZNÁMENIE

>>>Prosím, dovoľte 1-3 cm sa líši vzhľadom na ručné meranie.veľkosť je len pre referenčné účely.

>>>Aktuálne farby sa môže mierne líšiť od obrázka vzhľadom na svetelné efekty a nastavenia monitora.

Komunikácia je najlepší spôsob, ako vyriešiť problémy.

>>>Veríme, že žiadne problémy (logistika, kvalita výrobkov, po-predajný servis, atď.) môže byť riadne vyriešiť prostredníctvom komunikácie a vyjednávania.

>>>Ak máte akékoľvek otázky, nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu alebo správca v čase, budeme poskytovať najlepšie riešenie.

>>>Prosím neotvárajte "Spory", "Spory" nebude riešiť prípadné problémy a vážne poškodiť naše záujmy.

Vďaka za 5 Star spätnú Väzbu!

>>>Ak ste spokojní s našimi službami, prosím, dajte nám 5-hviezdičkový spätnú väzbu.

>>>Sme veľmi dúfam, že sa vám bude písať nádherné komentárov v "Kupujúci Show" a tešíme sa na vaše krásne fotografie.Budeme poskytovať zľavy alebo kupóny na váš ďalší nákup.Zľavy alebo kupóny je možné kombinovať s inými propagačné akcie.

Logistické Služby

>>>Uveďte, prosím, presný príjemcu informácie.

>>>Bude predávajúci objednaný tovar odoslať do 7 dní po Skola-trstene.sk overí objednávku.Dovolenka môže spôsobiť zdržanie v zásielok.

>>>Dodacia lehota je zvyčajne 15-90 dní.V dôsledku neistoty medzinárodnej prepravy a colné odbavenie, predávajúci nemôže poskytnúť presný čas doručenia.Ak kupujúci neprevezme balík v normálnom čase, kontaktujte predajcu a v čase kontroly.

>>>Bude kupujúci zodpovedá za colné odbavenie nákladov tovaru.Tieto poplatky sa môžu účtovať v čase dodania tovaru.

• Vzor Typ - Pevné
  • Položka Druh - Topy