CNC Vlákniny Laserový Rezací Stroj 2000W Ipg Raycus Laserová Rezačka na Kov/Nerez/Uhlíkovej Ocele/Hliníka

Pravidelné cenu €24 187.63
  • Značky: laser 40w portálové, ipg náušnice, prenosné 1000 laser, samolepka pre magic cube uhlíkových vlákien, v kolesa 2020 portálové, cnc kovové router mini, carbon fiber bmw nálepky, laserové cnc 6090, ipg 1500 laser, laser 1000 lumenov

Kategória: Obrábacie Stroje

Štandardná Konfigurácia Vlákniny laserový rezací stroj: nemecký IPG Fiber laser zdroj, Japonsko YASKAWA Servo motor s dvojitým guľôčkovej skrutky jazdy sýte Dovezené svetovo Preslávené "Lasermech" laser hlavu s auto so zameraním výška nasleduje Automatický Mazací Systém pre Mechanik Taiwan "Hiwin" guľôčkovej Skrutky Rod Laser Pohybujú Kontroly Karty Červené Svetlo Ukazovateľ NÁM dováža Focus Objektív Japonsko SMC Plyn systém Dovezené Nemecko Redukcia

Technické Údaje :

Stroj Meno

Plech Vlákniny laserový rezací stroj

Model

HJZ - 1000-3015

Laserový stroj na rezanie oblasti

3000x1500mm

Fiber Laser Napájanie

500w/750w/1000/1500/2200/3300/4000/6000/8000/12000/25000W

Laser vlnovú dĺžku

1064nm

Prenosovej sústavy

Gear + koľajnice

(máme štandardné značky,môžeme tiež vyrobiť ako vašich požiadaviek)

X. os Y presnosť polohy

±0.01 mm

X. os Y opakovať presnosť polohy

±0.01 mm

X. os Y max rýchlosť pohybujúcich sa

30 m/min

Max rýchlosť rezania

1--30 m/min(bude podľa kovového materiálu a laserového výkonu)

Hrúbka rezu

Znázornený v nasledujúcej hrúbka rezu

Aplikácia Materiálu

Plech

Žehlička/CS/SS/Hliník/Meď a všetky druhy kovov

Výhody

>Vynikajúcu kvalitu lúča

>Jednoduché , kompaktné, a elektricky opticky efektívne

>Kompatibilne silný a spoľahlivý

>Bez údržby

>viacjazyčný viac ako 11 cudzie jazyky

>3 roky záruka .

Hrubá hmotnosť

4000KG

Čistá hmotnosť

3800KG

Stroj veľkosť

4800*2600*1860mm

Warranty & Service

Školenia môžu byť spracované v nasledujúcich spôsobov:

1) Pracovníci zákazníkov, ktorí môžu prísť do našej továrni v Zhr, Čína ak chcete získať čo najviac profesionálne ruka-v-ruke školenia.

2) Môžeme poslať inžinieri zákazníkov krajiny a urobiť školenie pre pracovníkov v zákazníkov cieľ factory.Avšak, vstupenky a dennej spotreby, ako je jedlo a ubytovanie by mali byť poskytnutá zo strany zákazníkov.

3) Diaľkové vzdelávanie prostredníctvom Internetu nástroje ako Tím-prehliadač, Skype a iné okamžité oznámenie softvéru.

Záruka:

Ponúkame voľné dvojročná záruka a trvalá údržba a oprava podporu pre zakúpené stroje.V rámci záručnej doby, my sme zodpovední za bezplatnú opravu raz zariadenia zlyhať alebo stroje rozobrať(okrem ľudského faktora a vyššej moci, príčiny) a ponúkame náhradné diely zadarmo(s výnimkou spotrebované časti).Počas non-záruka čas, sme len poplatok bytu náklady na základe skutočných nákladov na opravu.

Q: ste obchodnej spoločnosti alebo manufaurer ?

A: Sme továreň.A boli sme v laserové pole na 10 rokov.

Otázka: Ako dlho je váš čas doručenia?

Odpoveď: vo Všeobecnosti, to bude trvať 3 až 10 dní po obdržaní vašej platby vopred.Konkrétny čas dodania závisí od položky a množstvo vašej objednávky.

Otázka: môžete poskytnúť vzorky?Je to zadarmo, alebo extra ?

Odpoveď: Áno, mohli by sme ponúka vzorky zadarmo, bezplatne, ale zákazníci by mali platiť kuriérske náklady.

Otázka: Aký je váš platobné podmienky ?

Odpoveď: Platba =1000USD, 30% T/T vopred ,zostatok pred zásielky.Kontaktujte Nás

• Certifikácia - Žiadne
  • Číslo Modelu - HJZ-1000-3015