DZA Zaručenú Kvalitu Multi Funkcia Elektrický Stroj Vŕtačka s príklepom

Pravidelné cenu €133.52
  • Značky: vŕtací stroj vertikálne, oxid vŕtací stroj, stroje elektrické vŕtačky, pneumatické metal hammer, priemyselné elektrické kladivo, quartz vŕtací stroj, elektrické kladivo elektrické wurth, mini elektrické kladivo, 1 mm vŕtací stroj, hikoki elektrické kladivo

Kategória: Nástroje

Spectification

Batérie

4 Ah*2

Vplyv frekvencie

0-4262r/min

Otáčky Bez Zaťaženia

0 -4800rpm

Max.Vŕtanie Kapacita

Konkrétne Φ22mm

Ocele Φ13mm

Drevo Φ28mm

Hmotnosť

3.5 KG

Aplikácia

Domácnosti, Priemysel, Automobilový, Opravy

Popis Produktov

Tento lítium-elektrické kladivo poskytuje silný výkon a výkon v kompaktnej veľkosti.To je veľmi energeticky efektívne a má dlhú výdrž batérie.

To vám môže pomôcť vŕtať diery do steny, ničiť betónu a vŕtanie dier do dreva alebo kovu počas dekorácie.

Príbuzné Produkty

Prečo Si Vybrať Nás

Hlavné Trhu

Profil Spoločnosti

Jiangsu Dazhong Electron A Nástrojov Co., S.r.o.

Naša spoločnosť ponúka širokú škálu produktov, ktoré môžu spĺňať vaše multifarious požiadavky.Dodržiavame zásady riadenia "kvalita prvý, zákazník prvý a credit-based" od založenia spoločnosti a vždy v našich silách, aby potenciál uspokojiť potreby našich zákazníkov.Naša spoločnosť je úprimne ochotní spolupracovať s podnikmi z celého sveta, aby si uvedomili win-win situácia, pretože trend ekonomická globalizácia má vyvinuté s anirresistible sily.

Naša spoločnosť bola založená v roku 1998, s dvoma nezávislými továrne, bol špecializujúca sa na výrobu elektrických nástrojov pre viac ako 20 rokov, , Naša spoločnosť vyrába hlavne nástrojov na úrovni a lítium-nástroje, s dielni 50000 štvorcových metrov a schopnosť vyvíjať nové produkty.V rovnakom čase, naše produkty sú predávané do viac ako 50 krajín v Európe, Ázii a Amerike, s dobrou kvality.

Tešíme sa na spoluprácu so všetkými priateľmi, ktorí majú záujem o naše produkty.Budeme poskytovať dobré produkty a služby, tešíme sa na vašu príchodom.

• Frekvencia - 50-60HZ
  • Farba - zelená