FANIECES Gradient Patchwork Pulóver Sveter Ženy Dlhý Rukáv Voľné Pletené Topy Žena Knitwear Jumper Bežné Vytiahnuť Femme

• Značky: elegantné chik blúzky, elegantná žena, blúzky, rosetic letná blúzka, multi tlač maxi šaty, tropické tlače blúzky, biele kancelárske potreby, úrad shiffone, blúzky, elegantná blúzka záclonka, bodycon transparentná blúzka, elegantné blúzky kaderníci

Kategória: Svetre

Jedna Veľkosť: Bust 125 cm, Ramena 62 cm,Rukáv 59 cm, Dĺžka 72 cm.POZNÁMKA: 1 .Prosím, prísne podľa veľkosti grafu vyberte veľkosť.Nevyberajte priamo podľa vašich návykov. 2 .Stále nie ste istí, veľkosť?Radi by sme poradiť, na základe vášho merania prsia, pás a bedrového kĺbu. 3 .Veľkosť môže mať 2-3 cm sa líši vzhľadom na ručné meranie.Vezmite prosím na vedomie, keď chcete merať. 4 .Návrh studenej vody na umývanie rúk.To môže pomôcť položky udržať svoj tvar.

5 .Vzhľadom na svetlo kamery a vplyv displej, farba displeja je mierne odlišný od skutočného oblečenie, a kupujúci, ktorý sa stará o detaily .

1.Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službami, prosím zanechať váš pozitívna spätná väzba a 5 hviezd .Po 5-hviezdičkové hodnotenie, film môže byť poslal ku mne, a na ďalšej objednávke môže byť znížená o 1$ a, znížená o 5%.

2.Ak nebudete spokojný našich produktov, pls kontaktujte nás pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.Zaručujeme, budeme 100% vyriešiť akýkoľvek problém pre vás.

Poznámka:

Po pozemok je odoslaná na pošte, tam bude logistika informácie o 3-7 dní, prosím, nebojte sa.Alebo môžete skontrolovať zásielku logistické informácie prostredníctvom odkazu uvedeného nižšie.

• Uzavretie Typ - Žiadne
  • Ženské turtleneck top - Turtleneck Pulóvrov, Svetrov