• Značky: kovové puzdro hrať, auto mp5 hrať, sequin dieťa hrať, hrať auto 3, bezdrôtové apple carplay k900, suzuki bezdrôtový apple carplay, bezdrôtové apple carplay c200, honda apple carplay bezdrôtové, auto apple hrať glk, eonon apple carplay

Kategória: Auto Inteligentný Systém

2Din 9.5 Palcový Dotykový displej MP5 Prehrávač Car Stereo Rádio pre Apple/Android CarPlay Bluetooth Zrkadlo Odkaz Navi + AHD Fotoaparát Kompatibilný s Apple D-hrať: Táto double din auto stereo kompatibilné s Apple D-play, stačí pripojiť pomocou svojho inteligentného telefónu cez USB kábel, ktorý je možné pre prístup k mapy, navigácia, telefón, kontakty, hudbu, e-mail, notifikáciu a ďalšie.Poznámka: D-play, je kompatibilný s iphone len.

9.5 Palcový Full Dotykový displej: Auto stereo s IPS 9.5 palcový kapacitný dotykový displej, HD 1080P.Vertikálne tvár doska a obrazovka je možné presúvať hore a dole, 30 stupňov nastaviteľné, jednoducho sa ovláda a prináša najlepšie zobrazenie uhla vodiča.

Jedinečný Hlas Asistent Funkcia: Po pripojení pomocou telefónu cez Bluetooth, stlačte hlasové tlačidlo funkcie na toto auto stereo pre spustenie telefónu zabudovaný hlasový asistent, vrátane Siri alebo google voice asistent.Poslať rôzne príkazy ľahko napríklad: "Hovor Jessica", "Prehrávanie hudby", "Turn up the volume", atď.Hlasový Asistent Funkcia je synchronizovaný s mobilného telefónu hlasom, a nie je obmedzená tým, že jazyky rôznych krajín.

Upgrade Zrkadlo Odkaz Funkcia: autorádio, podpora smart telefónu Zrkadlo Odkaz pre Android a iOS systému, ktoré by mohli zobraziť obsah zo svojho mobilného telefónu na obrazovke synchrónne. (podpora Android 10.0 a nižšie, iPhone XR, iPhone, 8 série a nižšie, iOS iphone verzia musí nižšie 13.4).Volant ovládanie funkcia: podpora.Audio formát: APE / FLAC / WAV / MP3 / WMA, atď.Video formát: MKV / RMVB / AVI / MP4 / MDV, atď.Formát obrázku: PNG / JPEG / JPG / GIF / WBMP / BNP, atď.

Vozidlo Fit: Toto zapadá do vozidla, ktoré má dvojité din otvor v Prístrojovej doske.Predný panel veľkosť: 167(L) x 245(H)mm, inštalácia veľkosť: 178(L) x 100(H)mm, prosím, na vedomie, že tento deck s 9.5 Palcový veľký monitor a máte dostatok vôle nad ním.Niektoré automobily môžu potrebovať extra elektroinštalačné súpravy a montážnej súpravy pre perfektné fit.

Apple D-play: Auto, D-play systém môže úzko integrovať používateľa iOS zariadenia a iOS experiencewith paneli systému.Používatelia môžu pripojiť k súprave do systému cez dátový kábel realizovať hlasom aktivovaný navigáciu, môžete uskutočňovať hovory, odosielať a prijímať správy a počúvať hudbu.Je k dispozícii len pre iPhone.

Zrkadlo Odkaz funkcia funguje aj pre Android a iOS systému.

Špecifikácie:

1 x anglický manuál

2 x Držiak

1 x AHD Záložný Fotoaparát

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

• Rádio frekvenčné pásmo - FM RDS
  • Veľkosť obrazovky - 9.5 cm