(X-KM141)Kvalitné Ručné Žena/Dievča Živice Japonské Kreslené postavičky Animego Cosplay Kigurumi Maska Crossdresser

• Značky: skiny šaty crossdresser, príslušenstvo silikónové bolus, pľuzgiere telefón príslušenstvo, úlohu kigurumi maska, príslušenstvo gay prsia, kigurumi anime mačky, teen crossdresser šaty, kigurumi anime f, silicon kigurumi, kigurumi uzamykateľné maska

Kategória: Dámske Kostýmy

Popis:

Produkt zahŕňa: maska x1, parochňu x 1

Tento Kigurumi maska je čisto ručne vyrobené so super kvalita živice a jemné spracovanie. 3/4 hlavu, parochňa je v cene.Čas spracovania pre masku je asi 2-3 mesiace, neakceptujeme zrušiť objednávku v priebehu spracovania, a rush objednávky je tiež nie sú akceptované.

Splátka (plz poslite mi): súhlasím 50% záloha pred výrobou a 50% zostatok platby pred odoslaním.Budem vám posielať obrázky masky po dokončení.

Prispôsobiť charakteru je availble.Plz obrátiť na zákaznícku službu, ak potrebujete.

O čas Spracovania : Naše masky sú všetky ručne vyrobené po našich zákazníkov objednávku, bude to trvať približne 1-3 mesiace, aby sa.Tak neakceptujeme rush poradí.A nechceme prijať objednávku zrušiť počas doby spracovania.Ďakujeme za pochopenie.O spätnú väzbu : spätná väzba je pre mňa veľmi dôležité,takže prosím munificent nechajte mi postive spätnú väzbu, ak sa vám páči môj položky a radi sa moje služby.Ak nie ste spokojný s mojím produktom alebo službou, prosím, povedzte mi váš návrh, budem sa snažiť čo najlepšie urobiť vylepšenia a dať si dobré riešenie.Prosím, daj mi šancu pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.Ďakujem vám veľmi pekne za vašu pomoc.

• Materiál - Živica
  • Znaky - Anime characteer