Nail Art Rúk Odbornej Praxe Strane Model naozaj Mäkké 360-stupňové Nastaviteľné Simulácia Silikónové Strane

• Značky: fishing cievky 3000, spojka gm08, laparoscopic suturing, školenia box laparoscopic, myš rii m08, brucho laparoscopic simulator, laparoscopic simulátor medi, msi myši gm 50, stávkovanie kovové 80, msi myši gm11

Produkt Displej

Package:Jeden Model, Ruka+Základňu Držiaka Materiál: Šetrné K Životnému Prostrediu Platinum Silicone Funkcie: Akryl a acetón bude nepoškodzuje ho.Žiadny únik oleja,Nie zmenšiť.Šetrné K Životnému Prostrediu Pravda, kože alebo hnedá farba Žiaden crack, dlhá životnosť, hardy odolnosť voči vysokej teplote.Použite čistiaci prostriedok alebo sprchový gél na čistenie Kati orgán, ak kontaminovaná.Uplatňovať mastencového sily rovnomerne na Kati po vysušení.Široko Použitie: Osobné vlastníctve, akupunktúra praxe, maľovanie, skicovanie, obuv predávajúci fotografie rekvizity, foot masáž obchod a podiatric nemocnice ukázať, filmové rekvizity, obuvník 3 d kontroly, atď.Údržba Teplé Tipy: 1.Ručné model simulácie Vyrába vysoký kremičitý,Používať saponáty. 2.Nepoužívajte tvrdé vydrhnite kefkou. 3.Nedávajte ho na jednotku pevného hrany a rohy dlhú dobu. 4.Nie silný tlak. 5.Nedotýkajte sa jej, atrament, farby, alebo Ostré predmety. 6.Nie pečieme,Preč z ohňa.Poznámky: 1.Ručné meranie, prosím, dovoľte 1 ~ 5 mm chyba,ďakujem. 2.V dôsledku rozdielov medzi rôznymi monitory, obrázok sa nemusí odrážať skutočný farba položky.Zaručujeme štýl je rovnaký, ako je uvedené na fotkách.Pochopte prosím, ďakujem!

• Môžete Vložiť False Nechty - Áno
  • Materiál - Vysoko Kvalitné Silikónové + Plast
  • Číslo Modelu - gm08
  • Veľkosť - Silicone Hand Model + Base Bracket
  • Základná Prísavky Priemer - 5.4 cm
  • Môže Ohýbať Prsty - Áno
  • Farba - 6 farby môžu byť vybrané
  • Položka Druh - Ukazuje Polica
  • Hmotnosť - 280g
  • Vhodné Pre Dav - Klinec milovníkov, Profesionálny Nechtový Personál atď.
  • Výška - 6TYP
  • Vhodné Miesto - Manikúra Obchod