Symbol Zlato 1.60 Karátového Diamantu Sapphire Náhrdelník Módne Šperky Štýlový Brilantné Oko-lov Prívesok Pre Ženy

Pravidelné cenu €908.47
  • Značky: rám výšivky náhrdelník, digitálny foto rám aluratek, náhrdelník, kde fotografie psa, dyha náhrdelník dať foto, fotoalbum anillo, fotoalbum wediug, ženy originálny náhrdelník, fotoalbum zinok, fotoalbum miolo, fotoalbum miaworkstudio

Kategória: Náhrdelníky & Prívesky

Zlato, 14 Šterlingov, 3.00 g

Kameň: Sapphire

Hmotnosť: 1.40

Farba: G

Jednoznačnosť: SI

Cut: Bagety

MODERNÝ DIZAJN: S 14 Karátového Diamant Náhrdelník, môžete urobiť z nich cítiť hodnotenia svojich blízkych, vo vašom živote a zobraziť ich hodnotu, ktorú im.

14K SKUTOČNÉ ZLATO - Dodáva sa s Gold Certifikát.Garantované 14k Žltého Zlata a "14k" alebo "585k" Pečiatkou.Č pozlátené.Výrobok je vyrobený zo 100 vysokej kvality 14k čistého zlata.

DIAMANTOVÝ NÁHRDELNÍK - kameň na prívesok náhrdelník je skutočný diamant. 0.01 karát.H Farbu.VS-SI Jasnosť.Diamantový Náhrdelník je certifikovaná.Diamant bude váš darček viac valueable a elegantné.Na iskru diamond budete vyzerať viac štýlové.

PERFEKTNÝ DARČEK - Prichádza vo Voľnom jemné šperky čiernej darčekovej krabičke.Tento zlatý náhrdelník, aby perfektný darček na Narodeniny, Výročie, Vianoce, Deň matiek, Deň svätého Valentína, zapojenie, Nevesty alebo Štúdia pre nejakú Ženu, Priateľku, Manželku, Snúbenica, Dcéry, najlepších Priateľov a Nové Mamičky.

✔Ktorá predáva svoje produkty najmä v krajinách, ako je napríklad Amerika, Francúzsko, veľká BRITÁNIA a Japonsko, produkuje najviac minimalistický a jednoduchý náhrdelníky na svete.

✔Po tom, ako bol navrhnutý Izbový dizajnérov, výrobky sú vyrobené najväčších európskych výrobcov zlata, v továrňach v Istanbule Grand Bazaar.Výrobky sú ručne zlatníkov.

✔Tieto módne trendy svete, Symbol Diamond pripravuje svoje návrhy podľa súčasnej módy.

✔V zbierkach ako Perle, Mon Amour, Mon Príruby, Je Te Veux a Tiež Šancu, ktoré sú distribuované spoločnosťou Symbol Diamant, dizajnéri sú najmä záujem dať zber príbeh.

✔Naše šperky dizajnéri začať svoju prácu v krásnom Parížskej ulice kresby na bielom A3 čiernej ceruzky.Táto práca je na prvom mieste v hodnotenom Symbol Diamond Center a potom návrhári sú uvedené spätnú väzbu na dizajn.

✔Na základe tejto spätnej väzby, projektant navrhne dizajn konečný výsledok z reťaze.Vzory sú v rozvinutých Istanbulu Grand Bazaar, kde mnoho dôležitých storočia-staré továrne vyrábajú zlaté šperky a výrobu prototypov.

✔Tieto prototypy podstúpiť kontrolu kvality prvej a potom aj naďalej byť vyrobené.Výroba kombinuje špičkové technológie a zvládnuť remeslo, výsledkom je krásna, leštené a svetlé 14-karátového reťaze.

✔Po reťaze prešli na druhú kontrolu kvality, sú starostlivo zabalené, aby sa veľmi špeciálny darček pre vášho partnera, manželka, matka alebo priateľka.

✔Naše produkty neobsahujú žiadne alergénne kovy.Aj náhrdelník aj prívesok je vyrobený z pravej 14ct (585k) zlato, ktoré sa tiež certifikované.

Diamantové Náhrdelníky

Diamant je najkrajšie samostatne ukazuje, hojdačky kolyelerdir.Kamene diamant najvýznamnejšie v ich bürünür s náhrdelníky.Za všetkých okolností prvé známe pre šperkov náhrdelník s Diamantom je vzhľad za každých okolností a pozornosť umožňuje snímanie.Ženy beauty jedinečné, aby büründüren diamantový náhrdelník modely oboch v oboch s ihtişamları yarattığı čarovný vzhľad s celkom iný a má špeciálne miesto.Ženy sú ponúkané chuť mnohých rôznych diamantový náhrdelník model najvyššej kvality špecifikácie.Jedinečnou Krásou de tescilleyen náhrdelníky ženy, Môže byť viac angažovať v akomkoľvek prostredí.

Každý Spoločný Všetkých Vekových Kategórií Tešiť

Diamantový náhrdelník modely žiadna žena pochýb Takmer každá žena musí obdobie jeho života Diamond takılardan takmak ister.Diamantový náhrdelník modely v tomto zmysle, medzi mnoho rôznych modelov a každý model rôznych vekových gurubuna ústrety.Ženy modelov vybrať vhodné na ich vek, v každom prostredí použite.Veľmi ľahko dostupné náhrdelníky z minulosti do súčasnosti každom veku môže žena adresu funkcie.Gencinden yaşlısına až šperky vyplnenie všetkých, ktorí milujú žien chute môžu vykonávať na jeho krku výber modelov.Formy vyrobené v náhrdelníky, ktoré je vyrobené v súlade s normami a každý žien prenosné.

Čistoty Elegancie Spĺňa S Dot Diamond

Diamond, čistotu a prirodzenosť je uvedené časti.Jedinečnú eleganciu ženy očarená s Diamond modely self-fascinuje v akomkoľvek prostredí.Špeciálne diely aj s dôvodom je hodnota zirvede diamantové šperky špeciálne dni na tróne šperky modely zahŕňajú.Normálne dní zlaté šperky užívateľ dámy zvláštne príležitosti diamond chceli použiť.Eleganciu ženy telefón a eleganciu artıran Diamond modely čisté srdcia s výhľadom na dobyl.

Mnoho rôznych model má diamantový náhrdelník modely s čistota odráža mnoho obrázok a model štýl držiteľ dámy' výber.Silný Žien vo všetkých oblastiach života diamond chceli použiť.Každý z nevyhnutných doplnkov diamanty nevyhnutné na kusy.

• Názov Značky - Sembol Zlato
  • Strane Kameňa - Diamond