• Značky: jeep wrangler jl hmlové svetlo, jeep wrangler jk jl svetlo, jeep wrangler jl 2018 svetlo, jeep wranglet jl nárazníka, jeep wrangler jl til svetlo, jeep wrangler jl strechy stanu, jeep wrangler tj led svetlá, jeep wrangler jl plug, jeep wranguler jl nálepky, jeep wrangler jl 2019 svetlo

LED zadné Svetlo Montáž Brzdového Lampa Zase Signál Zadnej strane Svetla Denných prevádzkových Svetlo Pre Jeep Wrangler JL 2018+ EU Verzia PRÍJEMNÉ FUNKCIA: Keď vozidlo začne, zadné svetlo 4 funkcie sú všetky osvetlené a blysol dvakrát, potom sa prepne do normálneho režimu, funkcia.

VYSOKÁ KVALITA : Naše zadné svetlá pre JL sú vyrobené z Odolného Čierneho ABS Bývanie a Dym PMMA Objektív.Vysoko výkonné Led Čip sú Jas a Viac Nízku Spotrebu Energie, ako Pôvodné Žiarovky.Viac Ako 50000 Hod Životnosť.

ZLEPŠIŤ ŠTÝL a VÝKON: Štyri Svetelné Režimy: Svetlá pre Denné svietenie, Brzdového Svetla, Otočte signalizačná kontrolka a Zadnej Funkcie Osvetlenia.Prináša Vynikajúci Štýl a Lepšiu Svietivosť na Zadnej strane Vášho JL.

JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA: Plug & Play, Zvyčajne 15 Minút alebo Menej.BUILD-IN Odpor, Žiadne Dodatočné Zaťaženie Rezistorov Potrebné.

OBUTIE: Kompatibilný pre 2018+ Jeep Wrangler JL 2 Dvere / 4 Dvere. #POZNÁMKA: zadné svetlo je len vhodný pre EÚ modely.

Waterroof: IP68

Reverzné svetla: Led zadnej strane svetla

Zase signál: Led zase signál

Vhodný na Jeep Wrangler JL 2018-UP EÚ Verzia

Farba:čierna

Materiál: PC+LED

Obsah Balenia:

1 pár x LED zadné svetlá,

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

• Položka Druh - Zadné Svetlo Montáž
  • Typ Rozhrania - Žiadne