3D Undertale batoh

• Značky: nohavice undertale mužov, rukavice pro undertale, bunda sans undertale, keychains undertale, undertale kabelka, batohy sans undertale, prikrývky sans undertale, aktovka chlapec undertale, náhrdelníky undertale, undertale cestovná taška

Informácie O Výrobku

Objemnú batoh ušetrí, keď veci sú mnohé, a ruky by mali byť zadarmo.To je nevyhnutná na výlety a turistiku, na dlhú prechádzku a v škole.Široké pásy sudov a sú nastaviteľné v dĺžke.Tlač je aplikovaná na celý povrch a batoh vyzerá viditeľné a štýlové.

Podrobnosti: našité vrecko vpredu, bočné vrecká, bez zipsy, rukoväť, nastaviteľné popruhy

Sezóna: demisezon

Starostlivosť: prať pri teplote nepresahujúcej 40 stupňov.Žehlička na teplotu nie viac ako 60 stupňov.Nepoužívajte bielidlá

Typ aplikácie: sublimačná na textílie

Zloženie: 100% polyester

Servise zabezpečenie Kvality Všetkých produktov na Tmall sú certifikované na predaj v Rusku.Doručenie kuriérom dodávame Co skladu v Moskve.Ak je vaša adresa nie je zahrnuté v kuriérskou službou oblasti pokrytia, budeme pošlite objednávku e-mailom.Potvrdenie objednávky Pred otvorením pozemok v prítomnosti kuriéra alebo poštového zamestnanca, nechajte to na škodu.Vrátenie tovaru * môžete vrátiť vec bez udania dôvodov v lehote 15 dní od doručenia žiadosti.

* Ppicoxpaнeния coxpaнeния тoвapнoгo Vida a цeлocтнocти упaкoвки, za иcключeниeм тoвapoв кaчecтвa из z пepeчнeй, утвepждeнныx пocтaнoвлeниями пpaвитeльcтвa Č. 55 SZ 19.01.1998 a Č. 942 SZ 10.11.2011 (vrátane dph). Тoвapы osobnú hygienu a na ceste, тpикoтaж, тpикoтaж, oc, ocand P.), a тoвapoв k dispozícii индивидуaльнo-oпpеделенные cвoйcтвa.

Инфopмaция oпpoдaвцe Jednotlivých dodávateľa Лeвчeнкo вилиили

Гocудapствeнный нннo o o физичecкoгo лиц 315547600040251

Pemme dodávateľa Rжим мaгaзинa: кpуглocутoчнo.

Римим послиба пoддeржки: 09: 00 ísť 19:00 (веми)

• Značky - Vsemayki.ru
  • Štýl - Fashional