100ks modré sklenené 30ml kozmetické kvapkadlom na fľaše, modrá 30 ml sklenená fľaša s kvapkadlom , veľkoobchod 30ml sklo kvapkadla fľašu

Pravidelné cenu €95.17
  • Značky: bambusové naplniteľné fľaše, tuk pe naplniteľné fľaše, vasline naplniteľné fľaše, emulzia fľašiach, fialová naplniteľné fľaše, kolo naplniteľné fľaše, tmavé naplniteľné fľaše, kompaktný naplniteľné fľaše, námestie naplniteľné fľaše, naplniteľné malej fľaštičke

Kategória: Starostlivosť O Pleť Nástroje

Položka Č.: DB23-30ml

Materiál: sklo

Kapacita: 30 ml

A. Položky Popis:

Tento kvapkadla fľaša môže byť naplnená do esenciálne oleje.

B. Spôsob Platby:

ESCROW & T/T sú k Dispozícii.

C. O Preprave:

Všetky pozemky budú odoslané prostredníctvom Ali Online Logistiky vrátane DHL, TNT, EMS, FEDEX, MÝTO pod., tak sme si vybrať viac hospodárskeho expresné služby pre vás, možno to nie je to isté so svojimi zvolil Express.Nebudeme vykonávať žiadnu zodpovednosť o tejto rôzne expresné služby!Ak máte nejaké špeciálne požiadavky, pls kontaktujte náš služby, Obchodný Manažér ID: cn901648564 .Budeme sa snažiť v našich silách, aby sme vám najlepší prospech, a zašleme vám sledovacie číslo zásielky ihneď.

D. Farba Tolerancia:

Prijali sme všetky photoes podľa seba.A náš fotograf sa snažil čo najlepšie, aby výrobok je prírodnej farby.Ale stále nemôžeme zaručiť 100% isté.Ak nemôžete prijať akúkoľvek farbu tolerancie, pls nekúpiš!Nebudeme vykonávať žiadnu zodpovednosť o farbe tolerancie, pretože photoes dôvod!

E. O Nás:

Sunrise Cospack Obmedzené zásoby a rôznych obalov výber pre starostlivosť o pokožku a kozmetickom priemysle, od roku 2009, vrátane Airless Čerpadla Fľaše, Plastové Kozmetické pohárov, Kozmetické Čerpadla Fľaše, Hmlu Fľaše, Hliníkové fľaše & Poháre, Nádoby na nechty, produktov a pod., ktorá je najlepšie riešenie pre váš obal musí.Ponúkame tiež prispôsobiť formy, farby poťahu a dekorácie z prírodného hodvábu-displej & hot-razenie & label, aby vaše hotové obaly sú jedinečné a geniálny , a patriť len na vás!Táto on-line zásob obchod vám ponúka malé nákupné skúsenosti.

F. FAQ:

Otázka: Aký je váš produkt a technika ?

A: Sme cez vstrekovanie a vyfukovanie plastov špecializujeme sa na výrobu, prispôsobené rôznych plastových fliaš, plastových pohárov, plastové nádoby, plastové potrubia, kozmetické jar, kozmetické kontajner, kozmetické balenia, hmla striekanie fľaše,hliníkové kozmetické fliaš a pohárov, malé eyeshadow banku, nechty kontajner v rôznych materiálov, tvar, farbu a veľkosť.

Otázka: Aký je váš výrobok vzťahujú polia ?

Odpoveď: Naše produkty sú aplikované na kozmetické, starostlivosť o pleť, vlasy, olej, kvapaliny, krém, body spa atď.cosmoprof a osobnej starostlivosti priemysel.

Čaká na vaše otázky!

JP2-100g pp nádoba na smotanu , plastové 100ml prázdne matné pp jar , mráz pp 100 g jar s vrchnákmi USA$ 43.75 /veľa

ks / veľa

mráz pp 50g matné pp nádoba s vekom , plastové 50g plastové jar , na pinoch jp3-50g pp kozmetické jar 50g USA$ 25.00 /veľa