4.5 palcový LED Absolvovanie Hmlové Svetlá Pomocné Projektor Mieste Jazdy Lampa+5.75 palcový LED Svetlomet Pre ľahké

Pravidelné cenu €92.82
  • Značky: diadem, tmavé akademickej obce móda, astronaut ruskej mikina

5.75 Palcový LED Svetlomet + 4-1/2" 4.5 palcový LED Absolvovanie Hmlové Svetlá Pomocné Svetlo, Žiarovka, Projektor Mieste Jazdy na Čítanie predné svetlo Špecifikácie: 5.75 Palcový LED Svetlomet Veľkosť: 5.75" Výkon:60 W) Farebná Teplota: 6000K (Biele), Prevádzkové Napätie: DC 10-30V Vodotesný: IP67 LED Príkon: 50W/High Beam, 30W/Nízke svetlo Lúmenov: 5000LM//High Beam,3000LM/Nízke svetlo, Farba: Chróm/Black Žiarovka Pätica: H4 Bývanie: Die-cast, Hliníkové Životnosť: Vyššie 50000Hours 4-1/2" 4.5 palcový LED Absolvovanie Hmlové Svetlá Veľkosť:4.5 palcový Prevádzkové napätie: 9-30V Prúd: DC 2.8 Mimo výkon: 30W/Žiarovky Svetelného toku: 2400LM/Žiarovka Farba: Chróm/Čierna Vodotesná: IP65 Farebná teplota: 6000k Materiál:Hliník+Toughed Sklo+Plastové Životnosť: viac ako 50000hrs Obutie: • vzťahuje na väčšinu pre HD modely s 5.75" okrúhle svetlomety a 4.5" kolo pomocné dopredu svetlá.Upozornenie: Prosím, uistite sa, že svetlo je kompatibilný s vaším vozidlom pred podaním objednávky.Package Zahrnuté: 1 Ks 5.75" Okrúhle LED Reflektor 2 Ks 4.5 palcový Hmlové Svetlá 5.75 Palcový LED Svetlomet 4-1/2" 4.5 palcový LED Absolvovanie Hmlové Svetlá Svoj pozemok a budú zaslané v 1~3 pracovných dní od objednávky, bola zaplatená.Tovar bude dodaný z Číny DHL, FedEx, UPS, TNT, EMS, Čína Príspevok Vzduchu Balík, ePacket, CDEK, Aremax, 139 EKONOMICKÝ Balík alebo iné spôsoby dopravy na väčšine krajín, čas dodania závisí od určenia a spôsob dopravy, je zvyčajne 3~25 dní.Doručenie do odľahlých oblastiach bude trvať dlhší čas.

Uveďte vaše celé adresa, psč , meno a priezvisko a správne telefónne číslo, zabezpečiť svoj pozemok je možné úspešne doručené na vašu adresu.

! UPOZORNENIE !

Keď sa tovar prepravuje cez colné, môže spôsobiť povinnosť, ktorá musí byť zaplatená zo strany zákazníkov.V tejto situácii, prosím ponúkajú súvisiace dokumenty prejsť formalít colné odbavenie, aby ste mohli prijímať výrobkov v čase.

Produkty v našom obchode prísť s záruka 6 mesiacov.Ak váš položka dostať rozdelené počas používania v tejto lehote, prosíme, pošlite nám fotografie alebo videá položky.Raz sme potvrdiť, že poškodenie je spôsobené problémy s kvalitou, budeme odoslať nový alebo vrátenie peňazí k pôvodnému spôsobu platby podľa vašej situácie.

Dôkaz príručke LED svetlá:

Prosím, pošlite nám jasné fotografie žiarovka, ukazuje s zapnutie a vypnutie, resp.Ak fotky nie sú dostatočne jasné alebo nie je schopný preukázať, že LED žiarovka je chybný, a potom videa je potrebný.Prosím, pripojiť žiarovky na 12V napájací adaptér a ukázať sa vo videu, že ste správne pripojený LED lampa napájacie káble.

Umelé poškodenie nie je obsiahnuté v návratovej politiky.O nejaké iné problémy, kontaktujte, prosím, zákaznícky servis.

Vašu podporu a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Ak ste spokojní s našimi tovary a služby, prosím zanechať pozitívne spätná väzba a 5 hviezdičiek hodnotenie!

Ak máte akékoľvek otázky o našich produktoch a službách, prosím zanechať správu.Radi vám odpovieme čo najskôr.

Pred odchodom negatívna spätná väzba, prosím, kontaktujte nás prvý.S profesionalitou a úprimnosť, budeme sa snažiť ponúknuť vám najlepšie riešenie.

Ďakujeme za pochopenie!

• Položka Druh - Svetlometu Montáž