Villa strom pobočky lampa Post moderné dizajnér Nordic led luster strom vidlica reštaurácia luster villa strom vidlica Luster

• Značky: snowsuit, mini klimatizácia, agv gp pro ml clonu

Kategória: Stropné Svietidlá & Fanúšikov

Toto je deformovateľné a svetlo-premenlivé luster, vhodný pre multi-scény aplikácie, aby spĺňali verejnosti obľúbené.

Zodpovedajúce priestor displej

Vhodný priestor: obývacia izba, jedáleň, kaviareň, recepcii a ostatné priestory

Produkt reálny obraz

Produkt parameter diagram

Produkt farba: čierna, zlatá, strieborná, káva, biela (voliteľné) Výrobku materiál: zliatina hliníka, skla Produkt procesu: maľovanie, pečenie, brúsenie, vŕtanie Produkt svetelného zdroja: G9 žiarovky (máme na výber dve možnosti, a to vrátane svetelného zdroja a nie to vrátane svetelného zdroja).Aké je napätie vašej krajine, ak si kúpite svetelný zdroj, Vhodný priestor: obývacia izba, jedáleň, spálňa, bar, obchod s odevmi, kaviareň, bar a iné priestory.Na podväzkové budú pridelené podľa vašich výška podlahy (kontaktujte, prosím, zákaznícky servis, alebo zanechať správu o poschodie výška) Lampa je telo veľkosť:Šesť hláv sú 94 cm dlhé, 55 cm široká a 50 cm vysoké. 10 hláv 105 cm dlhé, 65 cm a 55 cm vysoká (výška s výnimkou podväzky) 14 hlavy 151 cm dlhé, 65 cm široká a 60 cm vysoké (výška s výnimkou podväzky) 18 hláv 180 cm dlhé, 100 cm a 85 cm vysoká (výška s výnimkou podväzky) 20 hlavy 195 cm dlhé, 110 cm a 95 cm vysoká (výška s výnimkou traky), Pretože lampa telo môže byť

Farba tela

1 Pečenie Farba Zlata 2 Pečenie Farba Čierna 3. Farba kávy 4 pečenie lak Strieborný 5 Pečenie Farba Subwhite 6 Pokovovanie Zlato, podväzkové má 10 cm, 20 cm, 30 cm a 50 cm, z ktorých každá môže byť pripojený alebo používať samostatne.To môže byť zostavený podľa vlastných výšky.

Analytická schéma na čítanie tela

1. 360 stupňov otočná spoločného 2. Vysoko kvalitného hliníka 3. Matné sklo 4. 360 stupňov otočná spoločného 5. Vynikajúci vzhľad zlaté pečenie farba

Detail výkresu lampou tela

Každý spoločný lampy telo môže otočiť a upraviť jej tvar v závislosti na jeho vlastný názor.Pri úprave tvar lampy tela, nezabudnite uvoľniť vnútorné šesťhranné bezhlavého skrutky v zadnej pred zapnutím objímky ach, zase uhol chcete utiahnite vnútorný šesťhranný bezhlavého skrutku na zadnej strane.Detail výkresu lampou tela Lampa materiál telesa: aluminum + sklo Svetelného zdroja: G9 zdroj svetla tvar lampy telo môže byť upravená voľne