NÁRAST-Mikro:Bit Starter Learning Kit Pre Deti Bbc Micro-Bitové Dosky Grafické Programovateľné Kmeňových Hračky, Elektronické Stavebnice Pre 8+ Deti Vtip

• Značky: microbit v2 obrazovke, hračky bbc, sherlock bbc hrnčeky, sherlock bbc kabát, sherlock bbc tričko, microbit v2 prípade, kráľovná piky bbc plodín topy, microbit v2 nastaviť, bbc cuckold nohavičky, microbit v2 starter

Kategória: Video Hry

Lekcie pre Deti Naučiť Programovanie Mikro:bit KMEŇOVÝCH vedecké laboratóriu základné vzdelávanie auta osobitne navrhnuté pre primárne učenec,junior, senior a vysokých škôl, vytvoril úplne nový a jedinečný súbor vzdelávacích hračiek, so silným dôrazom na KMEŇOVÝCH VZDELÁVANIA s cieľom pomôcť deťom budovať pevné základy v oblasti vedy, techniky, programovanie a matematiky.Mikro:bit je viac vhodný pre deti, ktorí len kontaktovať programovanie ako Arduino a Raspberry Pi.

Široko Používané V Škole po Celom Svete Mikro:bit triede kit pomáha študentom lepšie pochopenie o kódovanie, elektronické obvody a vedomosti.Študenti môžu využiť tento DIY vedy auta na vytvorenie alebo kompletná viac projektov pridelené ich učitelia.Pre DIY začiatočníkov, za predpokladu, bohatých zdrojov, aby sa elektronické diela a v praxi ich nápady.

Top Bloky Hra Súpravy Obsahujú Elektronické Súčasti Micro:bit súprava obsahuje veľa elektronických komponentov, vrátane RGB osvetlenie, Zvuk Detekcia Snímača,Ultrazvukové moduly, Stlačte senzor switch modul, Napájanie modulov a tak ďalej.Môžete zažiť zábavu, takže experiment a spustíte cesty vynález, ako napr. vytváranie vlastných klavír, meranie vzdialenosti a výrobu svetelnej experiment.Skvelé starter pre DIY začiatočníkov učenia o programovaní.

Farba: farba obrázok

5 x 100ohm odpor

2 x AAA batérie

10 x 220ohm odpor

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

• Názov Značky - SODIAL
  • Kompatibilné Značka/Model - Iné