Dámske Pletené Vlnené Vyhovovali Vysoký Golier Sveter + Nohavice Voľné Štýl Dva-dielna Sada dámskych Pletených Kostým tepláková súprava

• Značky: vlna krátke žena nastaviť, handričkou ženy oblečenie, vlnené nohavice žena nastaviť, palid nohavice, súpravy, nohavice nastavuje mi, neurčená nohavice, neurčená cosplay, vlna ženy nastaviť, palasso nohavice, súpravy, neurčená náušnice nastaviť

Kategória: Dámske Oblečenie

Zimné Vlnené a Cashmere Pletené Teplé Farby Vysoký Golier Sveter + Noriek Cashmere Nohavice Voľné Štýl Dva-dielna Sada Zrastov Kupujúci Tipy : 1 .Na akékoľvek otázky budeme poslať správu na Skola-trstene.sk prijaté, tak prosím, nechajte si skontrolovať váš Skola-trstene.sk správu po vytvorení objednávky. 2. Pre veľkoobchod, poskytneme vám zľavu alebo expresná doprava zadarmo (DHL, Aramex, atď.) , ktorá trvá len 3-10 dni, aby sa dospelo. 3. Môžeme tiež odoslať tovar pre vašich zákazníkov priamo a neopustím informácie o nás, ak by ste chceli. 4 .Môžeme poskytnúť vzorky, ak máte nový obrázok / skica / dizajn, kreslenie, atď.Návrat Zaručená: 1. Ak nie ste spokojní s položku, akceptujeme návratky pre vrátenie peňazí. 2. Ak chcete zmeniť veľkosť a farbu, budeme akceptovať vráti na zmenu. 3. Ak má položka kvality problém, akceptujeme vrátiť na vrátenie časti alebo vrátenie peňazí.

• Sezóna - Zimné
  • Druh - Košieľka