OPTOLONG H-Alfa 7nm Filter Úzke pásmo Astronomickému Teleskopu Okulára Planetárny Fotografie 1.25 palcový 2 cm 36 mm

• Značky: ďalekohľad de, uhc filter e optolong, eyeskey ďalekohľad hd, silné astronomické ďalekohľad, telescoping binokulárne, h alfa 6nm filter, astronomic ďalekohľad automatické, ďalekohľad 8 ota, okuliare monokulárne nočné, ďalekohľad muou okulára

H-Alfa 7nm filter je najpopulárnejší narrowband filter umožňuje 7nm pásma svetla zamerané na vlnovej dĺžke 656nm prostredníctvom, a znížiť prenos určité vlnové dĺžky svetla, osobitne tých, ktoré sú vyrábané umelé svetlo vrátane ortuťové pary, a tak vysoký a nízky tlak sodný para svetlá a nechcené prírodné svetlo spôsobené neutrálne kyslíka emisií v našej atmosfére, i.e.skyglow).Najlepší výber narrowband H-alfa astrophotography filter pre najvyšším kontrastom a odhaľujúce jemná hmlovina detaily.

Hlavné Použitie a Výkonu Vhodný pre zobrazovanie na slabé emisné hmloviny H-Alfa line v plnej mesačnom alebo v závažných svetelné znečistenie Teleskopom vzhľad snímky môžu byť vyrobené kombináciou H-alfa, OIII-CCD a SII-CCD, ako napríklad slávny "Stĺpy Stvorenia" (M16 Eagle Hmlovina) Narrowband zobrazovacie s SHO set (H-alfa, OIII-CCD a SII-CCD) môže byť vykonané s mesiacom v ťažkých svetelné znečistenie, takže vaše zariadenie nie je posedenie spiace na niekoľko týždňov, H-alfa filter je prvý narrowband okrem LRGB nastaviť pre väčšinu imagers, ktorí zmes black-a-biely Ha obrázok do RGB údajov na posilnenie štrukturálne detaily a zároveň zachováva prirodzený vzhľad Narrowband filter nie eliminovať účinky svetelné znečistenie alebo zvýšiť objektu jas.V mnohých prípadoch, zvyšujú kontrast medzi hmlovina a nočnej oblohe, nie rozjasnenie hmloviny.UPOZORNENIE: filtre Optolong nie sú určené na pozorovanie slnka.NEPOZERAJTE NA SLNKO S OPTOLONG FILTER.By ste byť SLEPÍ, ak nebudete dodržiavať upozornenia.

Technické Údaje Hrúbka 2,0 mm (1.25"/2"/36 mm) Hrúbky 1,0 mm Clip (série) Kvalita Povrchu: 60/40 (Pozri MIL-O-13830) Pokutu-opticky leštené, aby sa zaistilo presné 1/4 vlnoplochy a 80% prenosovej v H-alfa line 656nm Infračervené vlnovou dĺžkou 700-1100nm cut-off, 0.1% prenosu mimo kapely, konkrétne hlavných emisií riadky umelé svetelné znečistenie (som.e.Na 589nm, Hg 435nm a 578nm).Prenos 0,1% je ekvivalentné OD3(Optická Hustota), a vysokú hodnotu optickej hustoty vyznačuje veľmi nízkou prenosu a nízku optickú hustotu označuje vysokej prenosovej.

Povlak Parameter Non-lepenie, optické substrát povlak Elektrón-lúčom odparovania s Iónovo-pomáha nanášanie náterových technológií pre životnosť a odolnosť voči poškriabaniu, ako aj stabilitu na CWL(strednej vlnovej dĺžky) č odchýlka ovplyvnené zmenou teploty Planetárny rotačný systém ponúka presnosť a homogenita nátermi zabezpečiť vysokú hodnotu na prenos pass-band a Optickej hustoty off-band

Filter Buniek Ultra-tenký filter bunky minimalizovať vignetting tým maximalizovať možné jasné clonou (jasný clona je 26mm pre 1.25"; 45mm pre 2") Aerometal Materiál | Presné CNC Obrábanie | Vrhanie Piesku Procesu | Čierny Eloxovaný Dokončiť | Zánik Liečbu na Prevenciu Reflexie | Laserové Gravírovanie Č Vyblednutiu

Package Plastu PP Veci | Dovezené Vysoký Tlak EVA Prípade Obloženie | Strieborná Kartónu | Vysoká Hustota Hubky Obal, Obloženie

Veľkosti Štandardného Ako 1,25" A 2" | Round 36 mm Polarizačné | Klip Filter Série