MISECU HD 3MP 4CH Wirelesss kamerový Systém s Batériou, Wifi IP Kamera obojsmerné Audio Farba Noc Mini Wifi NVR CCTV Video

• Značky: cctv 8 nvr, mikrofón pre bezdrôtové kamerové systémy, fotoaparát misecu 4zoom, keruy ip kamery, acesee nvr auta, kamery misecu nvr, súprava nvr, misecu vankúš, wifi 4mp nvr, kz ip kamery

Kategória: Video Dohľad

Balík Obsahuje:

1* Mini NVR( Bez Karty, 32G Karty, 64 G Karty pre Voliteľné)

1* DC 5V Napájanie pre NVR

2/4* 3MP Batérie Kamery (Micro SD Karta nie je súčasťou balenia)

HD 3MP Fotoaparát, zachytiť viac jasné snímky

Nabíjateľná Batéria Fotoaparátu

Napájaný zabudovanou 4 ks 18650 lítiové batérie, 2600 mAh kapacity.Odnímateľná a Vymeniteľná, Nabíjateľná.To trvá 2 - 8 hodín na dokončenie plne nabitá pomocou USB kábel alebo DC5V 2A/1A nabíjačka (napájací adaptér je súčasťou balenia).Nie je potrebné batériu, kým sa nabíjanie.

Podpora Smart Ai Detekcia Pohybu

Push žijete informačného kanála, keď zachytiť činnosti hneď od začiatku, mohli by ste dostať činnosť upozornenia, keď ste mimo, umožňuje kontrolu prvej ruky informácie v reálnom čase, už nikdy nezmeškáte okamih.

Môžete nastaviť, smart AI režim, fotoaparát na APLIKÁCIU.Keď to podnetu zistí, že bude emitovať biele svetlo odohnať votrelec a záznam farebný obraz.

PIR Alarm: Podpora PIR ľudské telo, infračervené rozpoznanie.Keď niekto zotrváva vo dverách, okamžite pošle poplachovej informácie na smartphone APP.

Smart PIR detektor Pohybu a E-mailu

Obojsmerné Audio Nahrávanie

Na Techege batérie powered fotoaparátu, vstavaný mikrofón & reproduktor s anti hluku technológiu, ktorá poskytuje jasný zvuk a umožňuje komunikovať s vaším starším, deti alebo domáce zvieratá veľmi plynulo, tiež upozorniť na akékoľvek nepozvaných hostí

Podpora Full Farebné Nočné Videnie

IP66 Nepremokavé Vonkajšie Kamery

Mini NVR Rozšíriť Wifi Tansmission Rozsah

Podpora Auto Pár, Jednoduché Pripojenie

Podpora rýchlo pridať zariadení prostredníctvom APP, nie je potrebné na pripojenie sieťového kábla kamery systém bude automaticky pár batérie, fotoaparáty na NVR nahrávač

Mobilný Telefón Nastavenie

Jednoduché nastavenie , len 3 kroky pre mobilný telefón sledovanie (Android a iPhone iOS)

Micro SD Karty je Potrebné Pre Nahrávanie Videa

*32 G/64 G Micro SD Karty pre Voliteľné ( Max Podpora 128G Karty)

Venovať Pozornosť: Batérie, Fotoaparáty, bude odoslaný witiont Micro SD Karty!

100% BEZDRÔTOVÉ PRIPOJENIE A JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA

Táto bezpečnostná kamera je napájané vstavanou nabíjateľnou batériou, ktorá umožňuje umiestniť ju v interiéri alebo vonku s žiadne otravné káble a všetky zložité nástroje.Stiahnuť EseeCloud App a Naskenujte kód QR, aby založená bezdrôtové spojenie medzi vašim inteligentným telefónom a fotoaparátom a potom začať monitorovanie vášho domova kdekoľvek v 3 minút.

Fotoaparát Podpora 3 prevádzkové režimy, používateľom definované nastavenia,

*Dlhé režim napájania ( 7/24 celý deň nahrávania)

*Režim šetrenia energie (predvolené, To len začína nahrávať videá, keď PIR senzor, fotoaparát detekuje pohyby ľudského tela, spánok po 10 sekúnd)

*Batérie nízka spotreba energie v režime (to sa spustí automaticky, keď človek zistí a automaticky sa spať, keď ľudia odídu)