LED fototerapia prístrojom Vaginitis liečba factory veľkoobchod

• Značky: hračky cvičenia vaginálnej, osobné led svetlo, vaginálny vibrátor drobné, rukavice vaginálny, análny, vaginálny vibrátor xl, led pásy lg 43uj634v, penis krúžok análny vaginálnej, hračky prázdne vaginálnej, 150mm led pásy, subaru slobody led svetlá

Led fototerapia prístrojom Vaginitis liečba factory veľkoobchod

Čo je COZING-W02 označení:

1. Mierne erózie krčka maternice, cervicitídu & stĺpcovej ectopy

2. Mierne, nešpecifické vaginitis

3. Panvového dna rehabilitácia

4. Vaginálne bolesti

5. Sterilizujeme vaginálne baktérie

6. Detox/odstránenie zápachu a pruritus

7. Odložiť menopauzy

8. Zlepšiť vaginálne citlivosť (Zlepšiť sexuálny apatia,zlepšiť sexuálny život)

LED ČERVENÉ SVETLO FUNKCIE:

LED červené svetlo ožiareniu, ktoré môže preniknúť elastické vlákna vaginálnej steny,zlepšiť pošvy prietok krvi,Prívod kyslíka a živín do pošvy, oprava poškodených elasticitu vlákien tkaniva,stimuluje suché a relax vaginálne, Znížiť gynekologické zápaly, vynikajúcu účinnosť pre mierne erózie krčka maternice, cervicitídu, vaginitis a pod.

Vibračná Funkcia:

Rozšírené vaginálne citlivosť a trenie na zlepšenie sexuálneho života.

Ako sa led svetelná terapia prístrojom ošetrenie gynecology choroby?

Zvýšenie energetickej hladiny tým, že podporuje uvoľnenie ATP z buniek " mitochondrií.Stimuluje DNA/RNA syntéza.Aktivácia lymfatického systému, dôležitou súčasťou nášho imunitného systému, ktorý pomáha niesť odpadu z tela von, tak by mohla efektívne ošetrenie Mierne erózie krčka maternice, cervicitídu a mierne non-špecifické vaginitis.Zvýšenie prietoku krvi/obeh, a tým pomôcť priniesť viac kyslíka a živín do našich buniek a tkanív tvoriacich nové kapiláry (malé krvné cievy).

Zlepšuje prirodzenú produkciu kolagénu a fibroblasty, oprave a obnove poškodených mäkké spojivového tkaniva.Stimulujúce alebo znižuje zápal, ktorý pomáha kontrolovať naše prírodné liečivé schopnosti.Zníženie účinky oxidačného stresu/voľnými radikálmi, ktoré je spojené s mnohými účinky starnutia,tak by to pomohlo panvového dna rehabilitácie.

Sčervenanie, bolesť, svrbenie a bolesť sú zvyčajne spojené s infekciami, ako imunitný systém sa snaží brániť proti agresívnym mikroorganizmov.Stres tejto interakcie na miestnej tkaniva prispieva k zvýšenej zápal, ktorý prispieva na rast plesní.

Ak červená led svetelná terapia zariadenia je práca, to bude aktívne Makrofágy buniek, rast, a to by mohlo tiež zvýšenie obehu a vzniku nových kapilár, zvýšenie krvného obehu, ktorý je tiež pracuje pre gynecology problémy a bakteriálnych vaginitis liečby.

V porovnaní s ostatnými, čo je výhodou gynekologické svetelná terapia prístrojom?

1.CFDA certifikované, klinické ukázalo.

2.Sa dal moc: dosiahnuť 5w, príkon intenzita 40mw/cm2, vynikajúcu účinnosť pre mierne erózie krčka maternice, cervicitídu, vaginitis a pod gynecology chorôb.

3.Dobrá kvalita,môže byť dezinfikované s alkoholom ľahko.

4.LED červené svetlo, neinvazívne, žiadne vedľajšie účinky, nie kríž infekcie, čistý zelený fyzioterapia.

5.Ako domácnosti fyzioterapia zariadenia, malé rozmery, inteligentný dizajn, jednoduché ovládanie a pohodlné nosenie.

6.360 stupeň liečby.Len niekoľko dní liečby, ste mohli vidieť dobrú účinnosť.

7.Oblek pre domáce a klinické použitie.

8.Vibračné funkcie,rozšírené vaginálne citlivosť a trenie na zlepšenie sexuálneho života.

Aký je rozdiel medzi COZING-W01 a COZING-W02

Čo je COZING-W02 gynecology erózie krčka maternice terapia prístrojom Technické Parametre?

Ako používať gynekologické LED červené svetlo terapia prístrojom?

COZING-W02 detaily produktu & package podrobnosti

• funkcia jednej - Fyzioterapia rehabilitácia